استاد چت چت رومی برای همه استاد گپ|استاد چت|استادگپ|استادچت|لیس گپ|عشق گپ استاد گپ|استاد چت|استادگپ|استادچت|لیس گپ|عشق گپ .

استاد گپ|استاد چت|استادگپ|استادچت|لیس گپ|عشق گپ

جالب ترین عکس های خبری در هفته ای که گذشت 


جالب ترین عکس های خبری در هفته ای که گذشت 
عکس های خبری استاد گپ دیدنی و دیدنی از بهترین خبرگزاری های جهان در هفته ای که گذشت در این مقاله پیش روی شماست. اتفاقاتی که هفته پیش در جهان قبل هست از جمله تولید دیوار مرزی کشور مکزیک, وحشت و عزاداری کشتار د رلاس وگاس, فلفل های قرمز صربستان و خیلی چیزهای دیگر را در عکسهای خبری پارس ناز دنبال نمایید.

 

پنجره های شکسته هتل «ماندالای بی» مکانی که استفن پادوک به مردم در فستیوال موسیقی تیراندازی کرده هست.

کشتی بادی در خلیج سان فرانسیسکو در حال عبور از جزیره الکاتراز.
ه

شتاد و پنجمین سالروز دفاع مدنی در روسیه در سنت پترزبورگ.

راهپیمایی طرفداران استقلال در بارسلونا.

منزل های ویران شده در اثر طوفان ماریا در پورتوریکو.

نیروهای پلیس از مردمی که در نزدیکی هتل ماندالای بی میباشند میخواهند که سنگر بگیرند.
ی

ک جفت کفش در خیابانی که حدود ۲۲ هزار نفر در فستیوال موسیقی جمع شده بودند. در طی پیشامد تیراندازی در این منطقه ۵۸ نفر جان خود را از دست دادند.

مردم لاس وگاس در حال نیایش برای قربانیان پیشامد تیراندازی.

مردم لاس وگاس شمع به دست در حال عزاداری برای قربانیان پیشامد تیراندازی.

مردم در حال عکاسی از نمایش مد اورآل به مناسبت هفته مد پاریس.

خرس سیاه در جستجوی غذا در منطقه Granite Basin آلاسکا.

روز جهانی طفل در کلمبو, سریلانکا.

عکس مخروط آتشفشان که در دریاچه Vui در نزدیکی جزیره امبائی در جمهوری وانواتو شکل گرفته هست. بعد از اینکه دانشمندان انفجار احتمالی آتشفشان را اثبات کردند شروع به تخلیه فوری مردم از این مناطق کردند.
کودکان مهاجر روهینگیا در حال دریافت کمک های بشردوستانه.


یکی از زنان مهاجر روهینگیا در ساحل Shah Porir Dwip بنگلادش که با قایق چوبی از برمه رسیده هست.

نمایشگاه سالانه اسب در بالیناسول ایرلند.

مسلمان شیعه ایرانی در مراسم گل مالی روز عاشورا در خرم آباد.

سگی در حال پارس کردن در بین فلفل قرمزهای خشک شده در روستای Donja Loغیر مجاز می باشدnica صربستان.

تولید دیوار مرزی کشور استاد چت مکزیک به فرمان ترامپ در سن دیگو.


برچسب: جالب ترین عکس های خبری در هفته ای که گذشت ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۲۴:۱۶ توسط:استادگپ موضوع: نظرات (0)

عکس های عاشقانه و رمانتیک


زیباترین جملات برای زندگی عاشقانه
 

درلیس گپ مطلب  های  برای شما انواع جملات عاشقانه و احساسی را بصورت عکس نوشته قرار داده ایم .

 

 

 

 

 

جملات عاشقانه

 

 

 

 

 

جملات زیبا

 

 

 

 

جملات زیبای لیس گپ

 

 

 

 

 

بهترین جملات عاشقانه

 

 

 

 

بهترین جملات عاشقانه

 

 


برچسب: عکس های عاشقانه و رمانتیک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۰۵:۵۰ توسط:استادگپ موضوع: نظرات (0)

متن درباره تکراری شدن زندگی


 
زندگی فقط لحظاتی شیرین و خاطره آفرین است که هر روزت یک شگفتانه جدیدی داشته باشد. یک کار متفاوت، جایی متفاوت و کارهای جدیدتر و اتفاقات خرسندتری برای تو رقم بخورد. گاهی به جاهایی از زندگی می رسید که فقط روتین وار به صورت تکراری می آیند و می گذرند و فقط افسردگی و غم و غصه را سر راه شما سبز می کنند. از این حالات زندگی باید ترسید.

***************************

آنقدر زندگی روتین وار به روال تکراری بودن خود ادامه می دهد و روزها یکی پس از دیگری پشت سر همدیگر می آیند و می روند که دیگر امیدی به ادامه زندگی نیست.

***************************

هر وقت چشم ها را باز کردی و دیدی که باز هم زندگی امروز تو همان روزی است که دیروز و روزهای پیش از آن پشت سر نهاده ای، بدان که زندگی نکرده ای و زندگی تو به روند تکراری بودن خود ادامه می دهد.

***************************

خسته ام آنقدر خسته که دیگر نمی خواهم دل به ای زندگی لعنتی ببندم. زندگی که هیچ گونه تنوعی در آن نیست و باید همان کارهای تکراری خود را باز هم تکرار کنی. چنین زندگی را نمی توان زندگی نامید.

***************************

دوست دارم در کرکره این زندگی را بکشم پایین و برای همیشه خیال خودم را از این زندگی نکبت بار راحت کنم. مرگ بهتر از این زندگی ننگین است که هر روزش به سان دیروز است.

***************************

زندگی تکراری و ملال آور آنقدر روح و روانم را پریشان خاطر نموده است که دوست دارم یک تنوع و هیجانی در زندگیم ایجاد کنم تا از این زندگی آزاردهنده خلاص شوم.

***************************

مدت هاست گوشه ای از خانه نشسته ام و ولو شده ام روی مبل و تحت خواب خویش. نه سفر و تنوعی در پیش است و نه دیدار تازه ای، نه اتفاقی جدید در راه است و نه خبری از ورای این پنجره ها. فقط تنها چیزی که در جریان است، تکراری شدن این زندگی نکبت بار است که هر روز آن به مانند روزهای گذشته در آوردگاه زندگی با سرعت بالایی می آیند و می روند.


مطلب پیشنهادی از لیس چت :

عکس نوشته تکراری شدن زندگی


آنقدر در این زندگی تکراری زیستیم که گویی پوسیده ایم و هیچ چیزی دیگر ما را خوشحال نمی کند. تنها چیزی که سبب خوشحال شدن ما و خارج شدنمان در این جو وانفسا می گردد، این است که زندگی پاهایش را روی ترمز بگذارد و متوقف شود تا بتوان مسیر زندگی را به گونه دلخواه خود تغییر داد.

***************************

آنقدر زندگی برایمان تکراری شده است که بیماری عصبی گرفته ایم و دیگر هیچ اعصاب و روانی برای ما نمانده است. دوست دارم که هر چه زودتر این زندگی کثیف و تکراری تمام شود و رود تا ما بتوانیم با فراغ بال به آن زندگی ایده آل و محبوب خود بیندیشیم.

***************************

زندگی من دیگر رنگ و لعاب گذشته را ندارد. انگار تکراری و بی روح شده است. حال و هوایی سرد و بی هیچ حس خوبی که در دل طنین انداز شود. اینکه هر روز قرار باشد به این چهار دیواری زل بزنی و همیشه این سقف بالای سرت باشد، یک حس تکراری مزخرفی در ذهن و فکر شما پدید می آید که دوست داری جار بزنی و از این زندگی نکبتی خودت را رها سازی.

***************************

هیچ گاه فکر نمی کردم این زندگی که یک روزی با جان و دل خشت خشت آن را روی هم گذاشته ام، انقدر برای من تکراری گردد. دیگر حتی یک درصد هم آن حس و حال گذشته را ندارم دوست دارم زندگی را دوباره از اول برای خود بسازم تا بتوانم باری دیگر با یک تغییر اساسی زندگی را از سر گیرم.

***************************

زندگی همچون لیمو شیرینی می مانند که هر کس زود بتواند از اوایل زندگی و شیرینی های آن بهره مند شود، او یک فرد موفق و خوشبختی است وگرنه اگر روز و روزگار بگذرد و جوانی وی تلف شود، به مانند خوردن لیمو شیرینی است که چند لحظه ای از خوردن آن امتناع کرده اید و اینک که می خواهید آن را بخورید، مجبورید طعم تلخ آن را هم بچشید. تلخی طعم لیمو شیرین در زندگی دقیقا تکراری شدن روزهای زندگی شماست.

***************************

کلافه ام!!!! آنقدر کلافه و داغون که حتی یک ثانیه دیگر هم نمی توانم این زندگی فاجعه آور را تحمل کنم. فقط دوست دارم زمین دهان باز کند و من را با این زندگی تکراری و داغون در خود فرو ببلعد.

***************************

زندگی تکراری امروزه دیگر رنگ و بوی گذشته را ندارد. آن همه صفا و صمیمیت که گذشته بود، دیگر به یک حالتی تکراری و سرد تبدیل شده است که تحمل حتی یک لحظه دیگر آن را هم ندارم.


حتما ببینید :

متن زیبا و کوتاه در مورد خسته شدن از زندگی


دیگر حالم از این زندگی به هم می خورد. زندگی که از کله سحر تا روشنایی قمر باید فقط یک سری آدم را ببینی، یک سری چیزها را بخوری، یک کارهای تکراری را انجام بدهی، همان کارهای قدیمی و تکراری، همان اخلاق و خلق و خوی گذشته آدم ها، تا کی باید این اخلاق آدم ها و این زندگی تکراری را تحمل کرد؟!!! کیست که گوش کند حرف دل من را؟ من اره من با آن همه خوش بینی و امیدم به زندگی دیگر خسته خسته خسته شدم بهتر است بگویم دیگر بریده ام.

***************************

من نمی دانم اگر این زندگی به معنای زنده بودن و پویایی است پس چرا برای من همیشه تکراری و پوچ شده است؟!!!! چرا باید همیشه به این زندگی بیهوده و بدون هیچ برنامه و هدفی دل ببندم؟!!! کاش زندگی هم برای ما زندگی بود. به همان معنای واقعی کلمه زندگی.

***************************

چرا دیگر هیچ کس به مانند خودش نیست؟ چرا روح از همه چیز گرفته شده است؟ کاش میشد زندگی را به گونه دیگری تفسیر نمود. دلی تازه کرد و رهسپار جاده ها شد. از این حالت روتین وار زندگی دیگر خسته شده ام. می خوام دل به دریا بزنم و بروم جایی که دنیای آدم ها فرق کند. زندگی هر روزش به یک شکل دیگری باشد تا از شر این تکراری شدن زندگی خلاص شوم.

***************************

کاش یک نفر از آسمان بیاید و دست ما را با خود بگیرد و به آسمان ها ببرد تا از شر این زندگی تکراری و خسته کننده خلاص شویم. زندگی را با برگ خزان به سر کرده اند انگار ک یک سر سرد و بی روح.

***************************

باید ترسید. آری باید از این زندگی تکراری ترسید. زندگی که به روال روزهای گذشته شده همان طور تکرار و تکرار شود، روزی به جایی می رسد که باید فریاد بر آوری و به دنبال یک منجی باشی تا شما را از این زندگی تکراری نجات دهد.


در ادامه تماشا کنید :

مجموعه متن های زیبا درباره ی خستگی از روزگار


خدایا خسته ام. خسته از این زندگی تکراری!!! سال ها دستم را گرفته ای؛ این بار هم دستم را بگیر و من را از این زندگی تکراری و پر از غم و غصه و تنهایی وارد دنیایی دیگر کن.

***************************

دلم یک تغییر و تحول اساسی می خواهد. دلم می خواهد تغییری در این زندگی ایجاد کنم تا از شکل تکراری بودنش خودم را دور کنم. می خواهم تمامی این تکراری شدن ها را بشکنم و این بار یک حس جدید، یک فکر و ایده ای بکر، حتی یک فرد جدید در زندگی را در در زندگی خودم تجربه کنم.

***************************

حال همه ما هر روز مثل دیروز است. همه چیز تکراری و معمولی است. همان کارهایی که دیروز کردی، همان جاهایی که دیروز رفتی، همان آدم هایی که دیروز با آن ها رفت و آمد داشتی، باز هم امروز باید با همان ها زندگی تکراری خود را پشت سر نهی. زندگی که رنگ و بوی تکراری بودن به خودش بگیرد، باید یک فندک زیر آن گرفت و آن را برای همیشه آتیش زد.

***************************

هر چقدر بیشتر این زندگی تکراری پیش می رود، حس می کنم که دنیا پاهایش را روی سینه ام گذاشته است و محکم فشار می آورد تا بتواند نفس من را به طور کامل باز ستاند. دیگر به آخر خط زندگی رسیده ام چرا که کل این زندگی لعنتی برای من تکراری شده است.

***************************

زندگی فقط چند سال اولش زیبا بود. بقیه زندگی برای من تکرار لحظات سرد و بی روحی شده است که هر روز به همین منوال به پیش می رود. روز از نو و روزی از نو می آید و می گذرد. اما چیزی که هست سفید شدن تارهای موی من است که با این تکراری شدن زندگی روزی یک تار به موهای سفیدم افزوده می گردد.

***************************

زندگی تا وقتی برای شما شیرین است که شما هر روز یک سوپرایز جدید داشته باشید و هر روز یک تغییر و تحول جدی در زندگی خود به وجود آورید. ولی این زندگی شیرین می تواند پایان تلخی هم داشته باشد. دقیقا آنجا که امروزت به مثابه دیروزت می شود و روزهای پس از آن نیز به همین منوال تکرار می شوند. آنجاست که طعم تلخ زندگی را هم می توان چشید.

***************************

از ما که گذشت ولی به شما توصیه می کنم که سعی کنید برای هر روزتان برنامه ای جدید داشته باشید. چرا که هر کس سه روز متوالی اش به مانند هم باشد، این زندگی دیگر برای وی زندگی نخواهد شد و روز و روزگار وی روتین وار، خشک و سرد و بی روح می گذرند. برای دور انداختن این حس و حال ماهی را هر گاه از آب  بگیری، تازه است. پس به فکر تغییری در زندگی خویش باشید.


شاید علاقمند باشید :

مجموعه شعر درباره زندگی سخت


انگار هر روزم جمعه است. دیگر شمارش هفته ای و روزشمار ماهانه را به خاطر نمی آورم. هر روزی که می گذرد، مثل جمعه های تلخ و غروب های دردآور می آیند و می روند ولی انگار برای من همان غروب جمعه اند. روزهای شبیه هم که دیگر برایم هیچ فرقی نمی کنند و اهمیتی ندارند که امروز چند شنبه است و در چه روزی از ماه قرار داریم.

***************************

هر روز بدتر از دیروز!!! این زندگی چه با ما کرده است که هر لحظه اش از خداوند می خواهیم که زودتر تقدیر ما را بنویسید و ما را به سرای آخرت رهسپار سازد؟!!!! آیا هیچ منجی در این پهنه هستی هست که ما را در گرداب زندگی نجات دهد؟!!! زندگی خیلی کسل کننده و تکراری شده است. طوری که گذر زمان را حس نمی کنی، انگار دنیا در یک روز خلاصه شده است و همان یک روزدائما دور خودش می چرخد.

***************************

تکراری شدن روزهای زندگی مثل عفونت دهان و دندان می مانند که رفته رفته به وجود می آید و هر چقدر روزهای بیشتری با همان وضع به زندگی خود ادامه دهید، دقیقا به مانند رعایت نکردن روزهایی است که پس از عفونت دندان سستی به خرج داده اید و تا به خود می آیید، می بینید که تمام دندان های شما نابود شده است. درست مثل نابود شدن تمام روزهای خوبی که با تکراری شدن زندگی برگ برگ آن ها را سوزاندید و از بین بردید.

***************************

به گمانم دیگر نمی توان این زندگی را از سر گرفت مگر اینکه بتوان آن را از ریشه دوباره از نو ساخت تا بتوان با حذف کردن کلیشه های روزمره و جایگزینی خاطرات و و اتفاقات جدید این بار به زندگی از زاویه دیگری  نگریست تا بتوان به نیمه خالی لیوان هم توجه داشت.

***************************

باز هم یک صبح روز دیگر و باز هم همان کارهای تکراری و مسخره کننده. دیگر به آخر خط رسیده ام، بریده ام می دانی به معنای واقعی کلمه بریده ام. با تکراری شدن زندگی دیگر هیچ امیدی به ادامه زیستن ندارم. خدایا یا جانم را بستان یا یک خبر خوش و یک اتفاق تازه ای در زندگی ام پدید آر.

***************************

زندگی خیلی یکنواخت و تکراری شده است. کاش میشد سفری رفت یا دیداری تازه کرد تا بتوان زندگی را از این حالت یکنواختی و تکراری خود خارج کرد و باز هم لبخند بر این لب های ما نقش ببندد.

***************************

افسرده و داغون شدم. فکر می کنم که به یک روانشناس نیاز دارم و حتما باید با یک مشاوره خوب صحبت کنم. چرا که این تکراری شدن زندگی دیگر من را به خط آخر زندگی رسانده و نمی توانم حتی یک روز دیگر هم این زندگی تکراری را تحمل کنم.


مطلب پیشنهادی :

لیس گپ (2)


زندگی هر کس تا یک زمانی جدید و شیرین است. وقتی که قرار باشد هر روز زندگی شما به مانند روزهای پیشین شما باشد، باید از عادی شدن زندگی و تکراری شدن آن جلوگیری کرد. گاهی اوقات با یک سفر رفتن، گاهی اوقات با یک جشن ساده، حتی گاهی اوقات با یک پیاده روی و قدم زدن ساده در کوچه پس کوچه های شهر می توان زندگی را از این عادی بودن بیرون آورد تا یک حس متفاوتی را برای خود و زندگی خود تجربه کرد.

***************************

زندگی ام شده درست عین شکه آی فیلم که همیشه فیلم های تکراری پخش می کند. تمام روزها و ساعت های زندگی من هم درست مثل سریال های تکراری است که هر چند در زمان خود قشنگ بودن ولی دیگر این حس قشنگ تر و متفاوت بودن از آن ها گرفته شده است و هیچ لذتی از آن ها نمی برم. شبکه ها را عوض کنید، من دلم یک سریال جدیدی برای زندگی می خواهد.


برچسب: متن درباره تکراری شدن زندگی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۵۶:۵۸ توسط:استادگپ موضوع: نظرات (0)

لیس گپ,لیس چت,استاد گپ,استاد چت,افرو گپ,افرو چت,اسپایس چت,جون چت,لیز چت,عشق چت,عشق گپ,لاس چت,لیس فان چت,ایکس چت,هات چت,هات سی چت,داغ چت.

لیس گپ,لیس چت,استاد گپ,استاد چت,افرو گپ,افرو چت,اسپایس چت,جون چت,لیز چت,عشق چت,عشق گپ,لاس چت,لیس فان چت,ایکس چت,هات چت,هات سی چت,داغ چت.


برچسب: لیس گپ، لیس چت، استاد گپ، استاد چت، افرو گپ، افرو چت، اسپایس چت، جون چت، لیز چت، عشق چت، عشق گپ، لاس چت، لیس فان چت، ایکس چت، هات چت، هات سی چت، داغ چت.،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۴۲:۲۰ توسط:استادگپ موضوع: نظرات (0)

متن درباره سایه پدر و مادر


 
پدر و مادر زیباترین نعمت های خدا هستند که میشه از اونها به عنوان یک فرشته یاد کرد. این فرشته ها سایشون رو بالای سرمون قرار دادن و اومدن که احساس امنیت رو در وجود ما زنده کنن تا ما رو در مسیر اهدافمون یاری بدن. وقتی که پدر و مادرت رو از دست بدی، اون موقع میفهمی که چه فرشته هایی رو از دست دادی.

توی این متن قصد داریم که انواع متن های فوق العاده زیبا برای بودن سایه پدر و مادر بالای سر انسان در زندگی رو براتون بیاریم. اگه دوست دارید که این متنها رو بخونید و اهمیت بودن پدر و مادر در زندگیتون رو متوجه بشید، همراه ما باشید.

متن درباره بودن سایه پدر و مادر

سایه پدرو مادر که بالای سرت باشه، زندگیت تامینه. دیگه نیاز نداری غصه چیزی رو بخوری و یا ناراحت باشی. سایه پدر و مادرت یک امنیتی خاصی رو برات به وجود میاره؛ امنیتی که باعث میشه تو به قدرت برسی.

************* استاد گپ**************

 


سایه پدر و مادر که بالای سرت باشه، میشی خوشبخت ترین آدم روی کره زمین. حتی اگه کاری نکنی و حتی اگه تلاشی نکنی، حضور پدر و مادرت در زندگیت خودش یک خوشبختی به حساب میاد؛ خوشبختی این که شاید هر کسی نصیبش نشه.

***************************

داشتن پدر و مادر نعمتیه که شاید هر کسی اون رو درک نکنه. اما خدا نکنه که یک روز از دستشون بدی، خدا نکنه که یک روز احساس کنی که این سایه شون نیست که دیگه بالای سرت باشه؛ اون موقع تو میشی تنها ترین آدمی که روی زمین بوده؛ آدمی که هیچ پشتوانه ای نداره و خیلی ضعیفه.


مطلب پیشنهادی :

متن هایی زیبا برای تشکر از زحمات پدر و مادر


حضور پدر و مادر در زندگی به آدم قدرتی میده که شاید نظیرش رو هیچوقت نتونه پیدا کنه. پدر و مادر به آدم احساس قدرت و امنیت میدن. اگه هنوز پدر و مادری داری که سایه شون بالای سرت هست، قدرشون رو بدون و دلشون رو نشکن. یادت باشه که اگه روزی از دستشون دادی، تمام این دل شکستن ها میشه مایه عذاب وجدان خودت.

***************************

پدر و مادر نعمت هایی هستن که هیچوقت نمیتونی مثل اونها رو در زندگیت پیدا کنی. تنها سایه ای که بی منت بالای سرت هست و همیشه تو رو از نور شدید خورشید سوزان روزگار حفظ میکنه، مربوط به پدر و مادرته وگرنه هر کسی که تو این دنیا برات کاری کنه، در قبالش هزینه اش رو باید بپردازی. پس قدر پدر و مادرت رو بدون که اونها نعمت های بی بدیلی هستن که اگه از دستشون بدی، دیگه نمیتونی به مانند اونها رو پیدا کنی.

***************************

پدر و مادر دو نعمت بی نظیر خدا هستن که خدا میخواست مهربونی خودش رو به آدما نشون بده، به خاطر همین بهشون پدر و مادر رو داد. وقتی که سایه پدر و مادر بالای سرت باشه، انگار که سایه خدا بالای سرته. چون اونا همیشه تو رو از گزند روزگار حفظ میکنن و همیشه به نفع تو کار میکنن؛ کاری که دقیقا خدای تو برای تو انجام میده.

***************************

اهمیت داشتن سایه پدر و مادر در زندگی خیلی بالاست؛ بالاتر از اون چیزی ک فکرش رو بکنی. وقتی که پدر و مادر نداشته باشی، شونه هات در قبال بارهای روزگار خیلی ضعیف میشه و کسی نیست که دیگه مرحم دردی باشه که از این بارها به دوش میکشی.


همچنین ببینید :

مجموعه شعر درباره تشکر از پدر و مادر


پدر و مادر که تو زندگیت داشته باشی، طعم وقتی زندگی رو میچشی؛ حس واقعی داشتن خانواده رو احساس میکنی. اما امان از روزی که از دستشون بدی و امان از روزی که سایه شون از سرت کم بشه. اون موقع تو میشی غریب ترین آدمی که توی زندگیت میشناختی و زندگی تلخ ترین طعمی که داشته رو بهت میده تا بچشی. اگه، پدر و مادر داری قدرشون رو بدون؛ چون بعضیا مجبور شدن با همین طعم تلخ زندگی خودشون رو وفق بدن.

***************************

پدر و مادر دو تا از فرشته های آسمونی خدا هستن که خدا اون ها رو آفریده تا به ما آدمها ثابت کنه که فرشته ها هم میتونن روی زمین زندگی کنن و اونها هم میتونن بین ما آدما باشن. اگه این دو تا فرشته ی خدا رو هنوز داری، اگه سایه این دو تا فرشته هنوز بالای سرت هست، خودت رو خوشبخت ترین آدم روی کره زمین بدون. این فرشته های نعمت هایی هستن که از بعضیا گرفته شدن؛ اگه هنوز داریشون، قدرشون رو بدون.

***************************

زندگی میتونه زیباتر از هر چیز دیگه ای باشه به شرط اینکه سایه پدر و مادرت بالای سرت باشه. پدر و مادر که باشن، تو از هیچ چیزی نمی ترسی و با قدرت به جلو میری و با هر مانعی رو به رو میشی. چون میدونی که کسایی هستن که واقعا پشتت باشن و کسایی هستن که واقعا هوات رو داشته باشن. اگه هنوز این دو نعمت رو در زندگیت داری، سعی کن که این پشتوانه های محکم زندگیت رو هیچوقت نرنجونی. ممکنه اونها به روت نیارن اما پایه هاشون کم کم سست میشه و تو کم کم خودت تبر به ریشه پشتیبان های زندگیت میزنی.

***************************

قَدر بودن پدر و مادرت در زندگیت رو بدون. اونها هیچوقت بد تو رو نمیخوان و اونها هیچوقت نمیخوان که تو به رنج و خطر بیفتی. اگه کاری میکنن به نفع تو هست. حتی بعضی وقتا که فکر میکنی به ضررت کاری رو انجام میدن، اونها دارن مقدمات موفقیت و خوشبختی تو رو میچینن. آدم گاهی نیاز داره که از سایه بیاد بیرون تا نور آفتاب بهش بخوره و انرژی بدنش حفظ بشه. پدر و مادر هم اگه گاهی سایه شون رو از سرت در برخی جاها کم میکنن به خاطر اینه که نور خورشید دنیا به تو بخوره و انرژی تو حفظ و حتی بیشتر بشه.

***************************

پدر و مادر رو با هیچ چیزی نمیشه مقایسه کرد؛ اونها رو نمیشه با هیچ چیزی تشبیه کرد. اونها قدرتمندترین سایه های زندگی هر کسی هستن و حاضرن که خودشون از بین برن اما هیچوقت به فرزندشون آسیبی وارد نشه و فرزندشون مشکلی نداشته باشه. پدر و مادر دو سایه محکم و قدرتمند در زندگی هر کسی هستن که اگه اونها رو داشته باشی، تبدیل میشی به قوی ترین انسان.

***************************

میدونی یکی از آپشن های آدمای موفق چیه؟ اونها سایه پدر و مادر بالای سرشون هست. وقتی که سایه پدر و مادرت بالای سرت باشه و وقتی که حضور پدر و مادرت رو در زندگیت احساس کنی، میفهمی که چقدر به موفقیت نزدیکی و چقدر پشتت گرمه برای اینکه به خواسته هات برسی. پدر و مادر خودشون رو در راه خواسته های فرزندانشون فدا میکنن و همینه که اونها رو تبدیل به خاص ترین موجودات روی کره زمین میکنه. اگه پدر و مادر داری بدون که همین الانش هم یک آدم موفقی.


حتما ببینید:

متن های زیبا درباره پیر شدن پدر و مادر


پدر و مادر چیزی نیستن که بتونی به مانند اونها رو دوباره پیدا کنی و بگی که از اینا میگذرم و یکی دیگه پیدا میکنم. اونا اگه برن دیگه رفتن و اگه سایه شون از سرت کم بشه، دیگه نمیتونی مثل اونها رو پیدا کنی. پس هر وقت که خواستی سرشون داد بزنی، هر وقت که خواستی بهشون بی احترامی کنی، با خودت بگو که اگه خدا اونها رو ازت بگیره، به تو چی میگذره و تو چقدر تنها میشی! بعد اگه خواستی به اون بی احترامی کردنه ادامه بده.

***************************

سایه پدر و مادر که بالای سرت باشه، درصد موفقیتای توی زندگیت خیلی خیلی بیشتر میشه و تو میتونی به چیزهای زیادی دست پیدا کنی. آخه اونا پشتیبان تو هستن، یاری گر تو در مسیر اهدافتن و سایه شون بالای سرته. اونا هر کاری میکنن که تو به موفقیت برسی و حتی حاضرن که از خودشون هم بگذرن. واسه همینه که درصد موفقیت تو بیشتر میشه.

***************************

به پدر و مادری که از خودشون گذشتن و حتی در سخت ترین شرایط هم سعی کردن که سایه شون بالای سرت باشه، اهانت نکن. این کار باعث میشه که دل اونها بشکنه و وقتی که شکست بدون اونجا دیگه تو ارزشی نداری! چون دل فرشته هایی که خدا توی زندگی تو آفریده بود رو شکوندی.

***************************

اگه هیچ چیزی توی دنیا نداری اما فقط یک پدر و مادر داری که سایه شون بالای سرته، خدا رو صدها بار شکر کن. حتی داراترین آدمهایی که پدر و مادر ندارن، حاضرن تمام دارایی شون رو بدن تا یک لحظه جای تو باشن و یک لحظه طعم داشتن این دو تا فرشته رو بچشن. پس الان که تو داریشون قدرشون رو بدون؛ اونا یک ثروت بزرگ هستن که حتی شاید پولدارترین آدمها هم از این ثروت محروم باشن.

متن درباره اهمیت داشتن سایه پدر و مادر

بودن پدر و مادر در زندگی خیلی اهمیت داره. اصلا نمیخواد اونا کار خاصی بکنن، اصلا نمیخواد که جایی پشتیبانت باشن و اصلا نمیخواد که برات از خودشون بگذرن، فقط باشن. همین بودن سایه شون بالای سرآدم یه حس امنیت میده؛ احساس امنیتی که با اون میتونی به جنگ با دنیا بری.

***************************

پدر و مادر حضورشون در زندگی بیشتر از چیزی که فکرش رو میکنی اهمیت داره. کافیه فقط چند روز از اونها دور باشی و چهره شون رو نبینی تا بفهمی که چی میگم. اون موقع حاضری همه کاری بکنی تا دوباره بتونی اونها رو ببینی و اون امنیت خاطری که داشتی رو به خودت برگردونی. بودن سایه پدر و مادر در زندگی کمترین کاری که میکنه اینه که بهت قوت قلب میده و تو رو قدرتمند تر از چیزی که بودی میکنه.


شاید علاقمند باشید :

متن انگلیسی درباره پدر و مادر با معنی فارسی(2)


اهمیت داشتن پدر و مادر رو وقتی درک میکنی که دیگه از دستشون بدی. پدر یا مادرت رو که از دست دادی انگار تمام بنیان زندگیت از بین رفته و تو مجبوری با کوله باری از مشکلات، دنیا رو تحمل کنی و بسوزی و بسازی. بودن سایه پدر و مادر بالای سر فرزند خیلی مهمه و خدا نکنه که کسی این سایه رو از دست بده.

***************************

بیخود نگو که من میتونم روی پاهای خودم بایستم و اصلا نیازی به حضور پدر و مادرم در زندگی ندارم؛ اینطوری نیست! سایه پدر و مادر در زندگی خیلی اهمیت داره. جهان رو به مانند یک خورشید سوزان که تشبیه کنی، پدر و مادرت نقشه یک سایه بان رو برات بازی میکنن. سایه بان هایی که تو رو از گرمای این خورشید حفظ میکنن. اگه اونا برن کنار، تو در برابر گرمای این خورشید از بین میری. پس قدرشون رو بدون که بودنشون در زندگیت خودش یک نوع نعمته.

***************************

پدر و مادر رو با هیچ چیزی نمیشه قیاس کرد. اونها خاصن، خاص تر از هر چیزی که فکرش رو بکنی. اونا مهمن؛ مهم تر از هر چیزی که فکرش رو بکنی. براشون وقت بذار، براشون انرژی بذار، بذار که با استفاده از وجودشون، احساس امنیتی که در وجود خودت هست رو بیشتر و بیشتر کنی. باور کن که وقتی که احساس کنی که سایه پدر و مادر بالای سرت هست،، خیلی قوی و قدرتمند میشی.

متن درباره امنیت در سایه پدر و مادر

یادت میاد بچگی ها وقتی که خونه ی فامیل و دوست و آشنا، پدر و مادرمون باهامون بودن چقدر شیطونی میکردیم؟ حالا وقتی رو به یادت بیار که اونا نبودن! یادت میاد چقدر آروم و ساکت میشدیم؟ این به خاطر حس امنیتی هست که پدر و مادرمون بهمون میدادن. این سایه خیلی بزرگتر از چیزی هست که فکرش رو میکنی! مثلا اگه وقتی ازت گرفته بشن، اون موقع میفهمی که تو توی این دنیا در حال همون شیطنت کردنه بودی و الان خیلی خیلی ساکت شدی. انگار که امنیتت رو ازت گرفتن!

***************************

امنیتی که پدر و مادر به آدم میدن رو هیچ چیزی نمیده. اونا دلت رو قرص نگه میدارن و بهت انگیزه میدن تا با مشکلات بجنگی و کوتاه نیای. اصلا اگه پدر و مادر داشته باشی دیگه نیاز به انگیزه دیگه ای نداری چون اونا خودشون بزرگترین انگیزه هستن.

***************************

پدر و مادرا توی زندگی با اینکه ممکنه پیر باشن، با اینکه ممکنه ناتوان باشن، اما احساس امنیتی رو بهت میدن که تا به حال هیچ وقت اون رو در جای دیگه ای احساس نکردی و تا به حال به مانند اون رو ندیدی. بودن سایه اونها بالای سرت توفیقی هست که خدا به تو داده و تو رو در امنیتی قرار داده که فکرش رو هم نمیکنی. پس قدرشون رو بدون.

***************************

پدر و مادر رو نمیشه با هیچ چیزی در این دنیا مقایسه کرد. اونا خاصن! خاص تر از هر چیزی که فکرش رو بکنی. قدر پدر و مادرت رو بدون و به خاطر بودنشون در زندگیت، از خدا سپاس گزار باش. اونا معنای کامل امنیت هستن؛ امنیتی که وجودت رو در آرامش نگه میداره و باعث میشه که هیچ وقت احساس ترس نکنی.

************* استاد گپ**************

پدر و مادرت رو که از دست بدی، احساس امنیتت رو هم از دست میدی. اصلا فراموش میکنی که تو این دنیا کی بودی و چی بودی، اون موقع خودت رو ضعیف ترین آدم روی کره زمین میدونی! آدمی که امنیتش ازش گرفته شده و چیزی برای از دست دادن نداره. اون تمام چیزی که داشته رو خدا ازش گرفته و دیگه چیزی نداره که به خاطرش بخواد زندگی کنه. تمام اینها رو وقتی احساس میکنی که پدرو مادرت رو از دست بدی.


برچسب: متن درباره سایه پدر و مادر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۳۱:۵۰ توسط:استادگپ موضوع: نظرات (0)