استاد چت چت رومی برای همه استاد گپ|استاد چت|استادگپ|استادچت|لیس گپ|عشق گپ استاد گپ|استاد چت|استادگپ|استادچت|لیس گپ|عشق گپ .

استاد گپ|استاد چت|استادگپ|استادچت|لیس گپ|عشق گپ

چقدر خواب ببینم که مال من شده ای

 

چقدر خواب ببینم که مال من شده ای

 

و شاه بیت غزل های لال من شده ای

 

چقدر خواب ببینم که بعد آن همه بغض

 

جواب حسرت این چند سال من شده ای

 

چقدر حافظ یلدا نشین ورق بخورد؟

 

تو ناسروده ترین بیت فال من شده ای

 

چقدر لکنت شب گریه را مجاب کنم

 خدا نکرده مگر بی خیال من شده ای

 

هنوز نذر شب جمعه های من اینست

 

 که اتفاق بیفتد حلال من شده ای

 

که اتفاق بیفتد کنارتان هستم

 

 برای وسعت پرواز بال من شده ای

 

میان بغض و تبسم میان وحشت و عشق

 

 تو شاعرانه ترین احتمال من شده ای

 

مرا به دوزخ بیداریم نیازی نیست

 

عجیب خواب قشنگی ست مال من شده ای


برچسب: چقدر خواب ببینم که مال من شده ای،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۳۶:۲۳ توسط:استادگپ موضوع: نظرات (0)

خانم ها ؛ برای جذب مردان اینگونه حرف بزنید

نحوه صحبت کردن در ارتباط برقرار کردن و جذب مخاطب بسیار قابل اهمیت است و یک خانم به راحتی می تواند از طریق بیانش مردان اطرافش را تحت تاثیر قرار دهد.

چگونه با حرف زدن درست مردان را جذب کنیم؟

برخلاف تصور بسیاری از خانم ها، اکثر مردان به غیر از زیبایی به چیزهای دیگری هم فکر می کنند و جذب زنانی می شوند که طرز صحبت کردن با آن ها را به خوبی بلدند . حرف زدن برای جذب مردان آداب مخصوص خودش را دارد که زنان با به کار گیری آن می توانند کاری کنند که همسرشان به آن ها گوش بدهد. اگر می خواهید با طریقه صحیح حرف زدن با مردان را بیاموزید و آن ها را جذب خود کنید ؛ برای رسیدن به این هدف حتم با دقت کامل با این بخش از نکات همسرداری نمناک همراه شوید.

جذب مردان

حرف زدن درست با مردان

راه و روش صحیح صحبت کردن برای جذب مردان

چگونگی جذب مردان با حرف زدن درست

به طور کلی زنان در مقایسه با مردان رفتار متفاوت تری از خود بروز می دهند . تفاوت های رفتاری که مردان را برای زنان جذاب و زنان را برای مردان جذاب می سازد . اگر هوشمندانه متوجه این تفاوت های رفتاری باشید و در هر موقعیت رفتار درستی از خود نشان دهید رابطه تان عاشقانه خواهد شد. با همسرتان اینگونه حرف بزنید تا جذب شما و حرف هایتان شود:

ارتباط با مردان

چگونه مردان را با نحوه حرف زدنمان جذب کنیم؟

هنگامی که مردها بهتر ارتباط برقرار می کنند

مردان هنگامی با شما بهتر ارتباط برقرار می کنند که تمرکز کافی داشته باشند و از قبل حدود مکالمه را بشناسند و اطلاعات کافی درباره آن داشته باشند مثلا قبل از مکالمه بدانند هدف از این صحبت چیست و از آن چه می خواهید ، به این صورت ، احساس می کنند کنترل کافی روی رفتارشما دارند.

نحوه صحبت با مردان

بهترین راه برای جذب مردان با حرف زدن

وقتی به همسرتان احساس عدم امنیت می دهید

برخی از مواقع ما خانم ها درخواست هایمان را رک و صریح بازگو نمی کنیم و بسیاری از خواسته هایمان برای مردان گنگ و نا مفهوم است . شیوه بیان چنین خواسته هایی مردها را معذب می کند و مرد احساس می کند، روی هیچ موردی کنترل ندارد و این طرز بیان برایش نا امنی و عدم اطمینان به وجود می آورد.

برای جذب مردان چگونه حرف بزنیم؟

زن ها بهتر ارتباط برقرار می کنند

زن ها برخلاف مردها بدون آنکه بدانند موضوعی که می خواهند درباره اش صحبت کنند چیست و هدف آن چه است ، در مورد آن با طرف مقابل صحبت می کنند اما این طرز رفتار برای مردان آزار دهنده و نا خوشایند است.

چطور با آقایان حرف بزنیم؟

صحبت کردن خوب باعث جذب مردان می شود

جذب مردان از طریق صحبت کردن درست

واکنش مردها به صحبت های بدون مقدمه

مردان علاقه ای به صحبت کردن درباره این موضوعات ندارند و در مقابل آن مقاومت می کنند و گاهی با شما به جر و بحث می پردازند که از ادامه صحبت منصرف شوید و یا شما را حواس پرت فرض می کنند و جدی به حرف هایتان گوش نمی دهند.

مردها از شکایت متنفر هستند

مردها از شکایت بیزارند و در مقابل کلماتی مثل «تو» و «چرا» حالت دفاعی به خود می گیرند زیرا مردها اهل رقابت هستند ممکن است با شما مبارزه کنند. بهتر است به جای این کلمات صحبتتان را با جملات «دوستت دارم وقتی که ...» یا «خیلی خوشحال می شوم وقتی که ...» آغاز کنید و شکایاتتان را تبدیل به درخواست کنید تا مردان جذب شما شوند.

نحوه بیان خواسته با مردان

 چگونه مردان را جذب و عاشق خود کنیم؟

راه حل 1 برای جذب مردان

قبل از صحبت با همسرتان به او بگویی موضوع صحبت در چه رابطه ای است و چه انتظاری از او دارید.

مثال:

«علی، می خوام راجع به رابطه خودمان باهات صحبت کنم. 6 ماهه که ما نامزد شدیم و فکر می کنم وقتش رسیده که نکات قوت و ضعف رابطه مان را ارزیابی کنیم. فکر می کنم از این راه می توانم، احساس امنیت بیشتری داشته باشم و بفهمم که در کدام یک از زمینه ها نیاز به تلاش بیشتری داریم.»

چگونه حرف بزنیم

راه حل هایی برای جذب مردان

راه حل 2 برای جذب مردان

از همسر خود سوال بپرسید زیرا سوال پرسیدن سبب می شود که او بداند درباره چه موضوعی می خواهیم صحبت کنیم تا ساختار واضحی را برای آن در ذهن خود ترسیم کند.

روش اشتباه:«فکر می کنم باید راجع به رابطه مان باهات صحبت کنم.»

در این حالت همسرتان احساس خواهد کرد می خواهید از او بازجویی کنید و سپس او را محکوم کنید.

او می گوید:«چرا؟ مگه اتفاق خاصی افتاد»؟

روش درست:«فکر می کنم باید راجع به رابطه مون صحبت کنیم. 6 ماهه که نامزد شدیم. فکر می کنی نقاط قوت و ضعف رابطه ما چیه؟ دوست داری رابطه مون به چه سمتی ادامه پیدا کنه؟»

نحوه حرف زدن خانم ها

 جذب مردان از طریق نحوه بیان و گفتار

راه حل 3 برای جذب مردان

برای مطالبه خواسته هایتان دو پهلو صحبت نکنید و خواسته های خود را رک و صریح مطرح کنید . رک صحبت نکردن یکی از عادات بد زن ها در بیان احساسات و خواسته های خود است و دلیل این کار زن ها این است که نمی خواهند ریسک کنند و نظر خودشان را مستقیم بیان کنند.

اگر در بیان احساسات خود رک نباشیم همسرمان احساس خواهد کرد که بازیچه ماست و از این رفتار عصبانی می شوند زیرا با این روش احساس احمق بودن می کنند زیرا می پندارند زن ها آنها را ساده فرض می کنند و می توانند بازی شان دهند.بنابراین هنگام حرف زدن با همسرتان خواسته هایتان را رک بیان کنید تا آن ها هدف مکالمه شما را دریابند و در کنارتان احساس امنیت کنند. 

 


برچسب: خانم ها ؛ برای جذب مردان اینگونه حرف بزنید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۲۰:۵۰ توسط:استادگپ موضوع: نظرات (0)

چگونه جذاب شویم؟

چگونه میتوانیم جذاب باشیم؟ سعی کنید در قرارهای عاشقانه تان موهای مرتبی داشته باشید و عکس العمل های جالب از خود نشان دهید و از عطر مناسبی هم استفاده کنید.

چگونه جذاب شویم؟ با ذکر نکته های اساسی

شاید با مشاهده کردن صفحات اینستاگرامی افراد معروف سلبریتی با خودتان به این فکر بیوفتید که آنها چگونه بدین میزان جذاب هستند ؟! آیا رازی پشت این میزان جذابیت وجود دارد؟! اگر رازهایی در مورد افزایش جذابیت وجود دارند،آنها چه چیزی می توانند باشند ؟! اینها سوالاتی هستند که می توانند شما را درگیر خود کنند و شاید مدت ها به آن فکر کنید.

چگونه جذاب باشیم

اما در پاسخ با سوال شما می توان گفت که تعدادی راز کوچک وجود دارند که می توانند باعث جذابیت شما شوند.با این وجود شما به تعداد دفعات بسیار زیادی افراد سلبریتی و مدلینگ را مشاهده نموده اید که دارای اندام مناسب و لباس های شیک و از همه مهم تر چهره ای بشاش و جذاب هستند که در نگاه اول برای شما یقینا جذاب خواهد بود.

اما با این وجود ما قصد داریم تا تعدادی راز را که به واسطه آنها می توانید به یک فرد جذاب تبدیل شوید،را به شما کاربران معرفی سازیم.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سبک زندگی نمناک خواهیم گفت.

جلب نظر دیگران

چطور نظر دیگران را به خود جذب کنیم؟

چگونه و چطور می توانیم جذاب باشیم و بمانیم؟

1- حالت چهره

در سال 2011 تعدادی از دانشمندان در طی تحقیقی بزرگ تلاش کردند تا مشخص کنند که کدام چهر می تواند باعث جلب توجه آقایان و کدام چهره می تواند باعث جلب توجه خانم ها شود.این مطالعه بیش از هزار نفر را شامل می شد که هر یک از آنها دارای چهره ای خاص و همراه با احساسات متفاوت بودند.

نتیجه آزمایش این شد که آقایان بیشتر جذب خانم هایی می شوند دارای لبخند آرام و چشمان بشاش هستند.از طرفی خانم ها نیز بیشتر جذب آقایان مغرور با چهره ای ساده می شوند.

پس از این آزمایش جامع ، دانشمندان صحت آنرا تایید کردند و بیان کردند که این شواهد کاملا با علایق هر جامعه ای مطابقت دارد.

چگونه جذاب باشیم برای پسران

چگونه جذاب باشیم ؛ با حالت های چهره جالب

2- عکس العمل های جذاب

در سال 2016 دانشمندان برای اطلاع از اینکه چه چیزی منجر به جذب هر دو طرف می شوند،تحقیق را در پی گرفتند که در طی آن ، آنها دریافتند که زوجین به عکس العمل های جدی و جذاب علاقمند هستند چرا که آنها پس از ملاقات اول با افراد این چنینی،درخواست ملاقات مجدد می دادند.

چگونه جذاب باشیم برای دخترا

چگونه جذاب باشیم ؛ با عکس العمل های جذاب

چگونه فردی دلربا و جذاب باشیم؟

3- بو

عطرها و ادکلن ها یکی از گزینه های جذاب بودن می باشند که می توان از آنها برای جذب افراد زیادی به خود استفاده نمود.بنابر تحقیقات انجام شده ، یکی از موارد جذابیت استفاده از عطرها و ادکلن ها خوشبو می باشد.

تاثیر بو در قرار

با بو و عطر چگونه می توانیم جذاب باشیم

4- مو

طبق آخرین آمار و اطلاعات مردان بیشتر عاشق خانم هایی می شوند که موهای بلند و درخشان دارند و از سویی دیگر خانم هایی که دارای موهای بلند و درخشان هستند،نشان دهنده سلامت جسمانی وی می باشد .

اما در مقابل خانم ها به مدل موهای آقایان زیاد اهمیت نمی دهند چرا که برخی مدل موهای کوتاه و برخی مدل موهای بلند در آقایان را دوست دارند و بنابراین برای آقایان هیچ تفاوتی وجود ندارد و می توانند مدل موهای خواسته خود را عملی نمایند.

چگونه جذاب باشیم برای زنان

چگونه با مدل موهایمان می توانیم جذاب باشیم

راه های افزایش جذابیت و اینکه چگونه می توان جذاب شد!

5- حیوانات خانگی

در طی آزمایشی ، برخی از محققان از خانم ها خواستند تا آقایان مورد علاقه خود را در طی متنی کوتاه توصیف نمایند.در طی این آزمایش بیشترین حالتی که برای یک مرد ایده آل توصیف شده بود،همراه داشتن حیوانات خانگی بود که بیشترین آن متعلق به سگ هایی با سایز بزرگ بودند.بنابراین یکی از راه های اصلی جذابیت،همراه داشتن حیوانات خانگی می باشد . اما برای آقایان همراه داشتن حیوان خانگی اهمیت زیادی ندارد.

چگونه جذاب باشیم برای مردان

چگونه جذاب باشیم؟ چطور می توان افراد را جذب کرد

6- اندازه پا

برای شما قطعا چندین بار پیش آمده است که در هنگام خرید کفش ها برایتان سوال می شود که کفش هایی با سایز بزرگ تهیه نمایید یا سایز کوچک؟!جالب است بدانید که آقایان بیشتر جذب خانم هایی می شوند که از کفش هایی با سایز کوچک استفاده می کنند اما در مقابل برای خانم ها هیچ فرقی ندارد که مرد مورد علاقه اش از کفش هایی با چه سایز بزرگ و کوچک استفاده می کنند.

بنابراین خوش تیپ بودن باید در اولویت هر شخصی که قصد دارد جذاب شود،باشد و باید به میزان بسیار زیادی به آن اهمیت داد.


برچسب: چگونه جذاب شویم؟،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۱۱:۴۱ توسط:استادگپ موضوع: نظرات (0)

خانه عجیب شناور روی آب + فیلم

در این فیلم دیده می‌شود که دو کشتی خانه‌ای بر روی آب را به سمت مقصدی معین هدایت می‌کنند.

 به گزارش استاد گپ اس ام اس  دوربین‌ها تصاویری را شکار کرده اند که در آن دیده می‌شود یک خانه‌ی ۵ طبقه در رودخانه یانگ تسه چین شناور است. در این فیلم دیده می‌شود که دو کشتی این خانه را به سمت مقصدی معین هدایت می‌کنند.

این تصاویر عجیب در شبکه‌های اجتماعی به سرعت توسط کاربران چینی دست به دست شد.

خانه عجیب شناور روی آب + فیلم

 

 

 


برچسب: خانه عجیب شناور روی آب + فیلم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۳:۳۳ توسط:استادگپ موضوع: نظرات (0)

بزرگترین قصر حکومتی دنیا برای چه کسی است؟

قصر برونئی با ۱۷۸۸ اتاق و ۲۵۷ حمام و اتاق پذیرایی آن گنجایش ۵۰۰۰ مهمان را دارد، مسجدی در قصر وجود دارد که می‌تواند ۱۵۰۰ نمازگزار را در خود جای بدهد.

به گزارش  

 سلطان حسن بلقیه یکی از ثروتمندترین مردان جهان است. او در یک کاخ با ۱۷۸۸ اتاق زندگی می‌کند و یک اتومبیل دارد که با دانه‌های طلا تزیین شده‌است.

برونئی دارالسلام در ساحل شمالی جزیره بورنئو در جنوب شرقی آسیا قرار دارد. تعداد ساکنان آن بیش از ۴۰۰ هزار نفر است. مساحت آن ۵.۷ هزار کیلومتر مربع می‌باشد. به گزارش فوربس به دلیل ذخایر شگفت انگیز نفت و گاز در فهرست پنج کشور ثروتمند جهان قرار دارد.

این ساختمان از کاخ باکینگهام هم بزرگتر است / بزرگترین قصر حکومتی دنیا برای چه کسی است؟

تا سال ۱۹۸۲ میلادی، برونئی به همراه دیگر بخش‌های مالزی یکی از کشورهای تحت‌الحمایه انگلیس بود. سلطان برونئی ثروتمندترین مرد جهان است. به دلیل داشتن منابع فراوان نفت و گاز و نیز جمعیت کمتر از یک میلیون نفری‌اش یکی از بالاترین استانداردهای زندگی در جهان را دارد.

برونئی بزرگترین قصر حکومتی دنیا را دارد که «آستانه نورالایمان» (Istana Nurul Iman) نام دارد. این قصر در بندر سری بگاوان واقع شده است و با مساحت ۲۰۰ هزار متر مربع در کتاب گینس به عنوان بزرگترین قصر جهان ثبت شده‌است. وقتی هنوز فیلیپین یکی از مستعمرات امریکا بود، توسط گروهی از معماران فیلیپینی با مدیریت «لئوناردو لوسین» ساخته شد.

این ساختمان از کاخ باکینگهام هم بزرگتر است / بزرگترین قصر حکومتی دنیا برای چه کسی است؟

قصر ۱۷۸۸ اتاق و ۲۵۷ حمام و اتاق پذیرایی آن گنجایش ۵۰۰۰ مهمان را دارد. مسجدی در قصر وجود دارد که می‌تواند ۱۵۰۰ نمازگزار را در خود جای بدهد. گاراژ قصر گنجایش ۱۱۰ اتومبیل را دارد. نورالایمان پنج استخر بزرگ دارد و درهای قصر در روز عید فطر به روی مردم باز می‌شود. نور الایمان از کاخ باکینگهام در انگلستان و کاخ سفید در آمریکا بزرگتر است.

برای روشنایی قصر از ۵۱ هزار لامپ ۱۰۰ وات استفاده می‌شود که ۲۰ ساعت در طول روز روشن می‌مانند که بدین ترتیب در حدود ۱۰۲ میلیون وات برق در روز در قصر «آستانه نورالایمان» برونئی مصرف می‌شود.

این ساختمان از کاخ باکینگهام هم بزرگتر است / بزرگترین قصر حکومتی دنیا برای چه کسی است؟

سلطان بلقیه به ماشین‌های لوکس و گرانقیمت علاقه‌ی زیادی دارد. هیچ کسی به طور دقیق نمی‌داند او چند اتومبیل دارد، اما بنا به گفته‌ی برخی از کارشناسان او شش تا هفت هزار اتومبیل لوکس دارد.

اما از جمله خاص‌ترین اتومبیل او رولز رویس سیلور لیموزین Rolls Royce Silver Spur Limousine است که با طلای ۲۴ عیار تزیین شده و دختر سلطان روز ازدواجش سوار آن شده است.
۶۰۰ اتومبیل رولز رویس
۵۷۰ مرسدس بنز
۴۵۰ فراری
۳۸۰ بنتلی
۲۰۰ بی ام دبلیو
۱۷۰ جگوار
۱۳۰ ماشین ورزشی Koenigsegg Sports Cars


برچسب: بزرگترین قصر حکومتی دنیا برای چه کسی است؟،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۲۳:۴۹ توسط:استادگپ موضوع: نظرات (0)