استاد چت چت رومی برای همه استاد گپ|استاد چت|استادگپ|استادچت|لیس گپ|عشق گپ استاد گپ|استاد چت|استادگپ|استادچت|لیس گپ|عشق گپ .

استاد گپ|استاد چت|استادگپ|استادچت|لیس گپ|عشق گپ

تست عشق واقعی ، جالب است انجام دهید

خواهید از میزان عشق خود آگاه شوید و بدانید که تداوم این عشق در آینده به چه میزان است ، تست عشق زیر را که نشان دهنده مقدار عشق شما به محبوبتان است را انجام دهید و به سوالات عشق واقعی این بخش از نمناک پاسخ درست دهید.
تست عشق واقعی
 
 سوالات عشق

تست عشق و عاشق واقعی 

سوالات تست عشق واقعی

1) سوال اول
شما برای اینکه به خانه کسی که دوست دارید بروید دو راه وجود دارد ، راه اول راه ساده و مستقیم است که شما را سریع به مقصد می رساند اما خسته کننده است ، راه دوم راهی است که طولانی تر و پر از منظره های زیبا است ، شما کدام یک از این راه ها را انتخاب می کنید ؟ راه کوتاه یا راه طولانی؟
پاسخ :جاده بیانگر عشق است اگر پاسخ شما راه کوتاه و ساده است باید بدانید که زود و اسان عاشق می شوید اما اگر پاسختان راه طولانی است باید بدانید به راحتی عاشق نمی شوید .
 
تست سنجش عشق واقعی

تست روانشناسی عشق

تست عشق سنج

2) سوال دوم
اگر در مسیرتان دو بوته گل رز به رنگ های قرمز و سفید ببینید و تصمیم بگیرید 20 شاخه از آن را بچینید چند شاخه گل رز سفید و چند شاخه گل رز قرمز انتخاب می کنید؟
پاسخ :تعداد گل رز قرمز نشان دهنده این است که چقدر در یک رابطه عاطفی از خودتان مایه می گذارید و تعداد رزهای سفید نشان دهنده وقع شما از طرف مقابل است . مثلا اگر 18 گل رز سفید و 2 گل رز قرمز انتخاب نموده اید 90% انتظار محبت از طرف مقابلتان دارید و 10 % محبت می کنید.
 
تست درصد عشق واقعی

تست عشق واقعی و اینکه شما چقدر عاشق هستید؟ 

تست عشق واقعی طرف مقابل

3) سوال سوم
تصور کنید به خانه کسی که دوستش دارید ، رسیدید و حالا یکی در را به رویتان گشود ، چه می کنید ؟ از او می خواهید دوستتان را صدا کند؟ یا اینکه خودتان به نزدش می روید؟
پاسخ:پاسخ به این سوال نشان می دهد که شما چگونه با مشکلات در یک رابطه برخورد می کنید. اگر شما از خانواده او درخواست کرده اید که محبوبتان را صدا بزند در حقیقت از مواجه شدن با مشکلات می ترسید ولی اگر خودتان به نزد او رفتید و او را مطلع ساختید ، نشان دهنده این است که شما قدرت مواجهه شدن با مشکلات را دارید و متمایل هستید هر چه زودتر آنها را حل کنید.
 
تست عشق سنجی واقعی

 تست جدید عشق برای میزان دوست داشتن

تست میزان علاقه

4)سوال چهارم
شما وارد اتاق محبوبتان شده اید ولی او در آنجا نیست . حالا چه می کنید؟ دسته گل ها را کنار پنجره اش می گذارید یا روی تخت او؟
پاسخ :اگر گل ها را روی تخت گذاشته اید برای دیدن معشوقتان اشتیاق دارید و دوست دارید او را زیاد ببینید اما اگر گل ها را کنارپنجره گذاشته اید بدین معناست که اگراو را زیاد هم نبینید تحمل می کنیدزیرا محل قرار دادن رزها نشان دهنده اشتیاق شما برای دیدار با محبوب است.
 
بازی تست عشق واقعی

شما چقدر عاشق هستید؟

5) سوال پنجم
شب را در منزل معشوقتان ولی در اتاق های جداگانه می گذرانید ، صبح که بیدار می شوید به اتاق او می روید به نظرتان او خواب است یا بیدار؟
پاسخ :این سوال تفکر شما را درباره شخصیت فرد محبوبتان نشان می دهد . اگر او را در حال خواب در اتاق ببینید یعنی او را همانگونه که است دوست دارید ولی اگر او را بیدار دیده اید یعنی انتظار دارید او مطابق میل شما باشد.
 
تست میزان عشق واقعی

تست عشق واقعی 

سوال اخر:
حالا موقع بازگشت به خانه است کدام راه را انتخاب می کنید ؟ راه کوتاه و ساده یا راه طولانی و جالب؟
 
و در آخر جواب سوال آخرتست عشق :
راه بازگشت به خانه تدوام عشق شما را نشان می دهد . اگر راه بلند را انتخاب نمودید مدت زمان بیشتری به عشق خود وفادارید ولی اگر راه کوتاه را انتخاب کرده اید عاشق بودن و دوست داشتن شما کوتاه مدت است .

برچسب: تست عشق واقعی ، جالب است انجام دهید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۵۷:۳۵ توسط:استادگپ موضوع: نظرات (0)

چگونه با حرف زدن درست مردان را جذب کنیم؟

برخلاف تصور بسیاری از خانم ها، اکثر مردان به غیر از زیبایی به چیزهای دیگری هم فکر می کنند و جذب زنانی می شوند که طرز صحبت کردن با آن ها را به خوبی بلدند . حرف زدن برای جذب مردان آداب مخصوص خودش را دارد که زنان با به کار گیری آن می توانند کاری کنند که همسرشان به آن ها گوش بدهد. اگر می خواهید با طریقه صحیح حرف زدن با مردان را بیاموزید و آن ها را جذب خود کنید ؛ برای رسیدن به این هدف حتم با دقت کامل با این بخش از نکات همسرداری نمناک همراه شوید.

جذب مردان

حرف زدن درست با مردان

راه و روش صحیح صحبت کردن برای جذب مردان

چگونگی جذب مردان با حرف زدن درست

به طور کلی زنان در مقایسه با مردان رفتار متفاوت تری از خود بروز می دهند . تفاوت های رفتاری که مردان را برای زنان جذاب و زنان را برای مردان جذاب می سازد . اگر هوشمندانه متوجه این تفاوت های رفتاری باشید و در هر موقعیت رفتار درستی از خود نشان دهید رابطه تان عاشقانه خواهد شد. با همسرتان اینگونه حرف بزنید تا جذب شما و حرف هایتان شود:

ارتباط با مردان

چگونه مردان را با نحوه حرف زدنمان جذب کنیم؟

هنگامی که مردها بهتر ارتباط برقرار می کنند

مردان هنگامی با شما بهتر ارتباط برقرار می کنند که تمرکز کافی داشته باشند و از قبل حدود مکالمه را بشناسند و اطلاعات کافی درباره آن داشته باشند مثلا قبل از مکالمه بدانند هدف از این صحبت چیست و از آن چه می خواهید ، به این صورت ، احساس می کنند کنترل کافی روی رفتارشما دارند.

نحوه صحبت با مردان

بهترین راه برای جذب مردان با حرف زدن

وقتی به همسرتان احساس عدم امنیت می دهید

برخی از مواقع ما خانم ها درخواست هایمان را رک و صریح بازگو نمی کنیم و بسیاری از خواسته هایمان برای مردان گنگ و نا مفهوم است . شیوه بیان چنین خواسته هایی مردها را معذب می کند و مرد احساس می کند، روی هیچ موردی کنترل ندارد و این طرز بیان برایش نا امنی و عدم اطمینان به وجود می آورد.

برای جذب مردان چگونه حرف بزنیم؟

زن ها بهتر ارتباط برقرار می کنند

زن ها برخلاف مردها بدون آنکه بدانند موضوعی که می خواهند درباره اش صحبت کنند چیست و هدف آن چه است ، در مورد آن با طرف مقابل صحبت می کنند اما این طرز رفتار برای مردان آزار دهنده و نا خوشایند است.

چطور با آقایان حرف بزنیم؟

صحبت کردن خوب باعث جذب مردان می شود

جذب مردان از طریق صحبت کردن درست

واکنش مردها به صحبت های بدون مقدمه

مردان علاقه ای به صحبت کردن درباره این موضوعات ندارند و در مقابل آن مقاومت می کنند و گاهی با شما به جر و بحث می پردازند که از ادامه صحبت منصرف شوید و یا شما را حواس پرت فرض می کنند و جدی به حرف هایتان گوش نمی دهند.

مردها از شکایت متنفر هستند

مردها از شکایت بیزارند و در مقابل کلماتی مثل «تو» و «چرا» حالت دفاعی به خود می گیرند زیرا مردها اهل رقابت هستند ممکن است با شما مبارزه کنند. بهتر است به جای این کلمات صحبتتان را با جملات «دوستت دارم وقتی که ...» یا «خیلی خوشحال می شوم وقتی که ...» آغاز کنید و شکایاتتان را تبدیل به درخواست کنید تا مردان جذب شما شوند.

نحوه بیان خواسته با مردان

 چگونه مردان را جذب و عاشق خود کنیم؟

راه حل 1 برای جذب مردان

قبل از صحبت با همسرتان به او بگویی موضوع صحبت در چه رابطه ای است و چه انتظاری از او دارید.

مثال:

«علی، می خوام راجع به رابطه خودمان باهات صحبت کنم. 6 ماهه که ما نامزد شدیم و فکر می کنم وقتش رسیده که نکات قوت و ضعف رابطه مان را ارزیابی کنیم. فکر می کنم از این راه می توانم، احساس امنیت بیشتری داشته باشم و بفهمم که در کدام یک از زمینه ها نیاز به تلاش بیشتری داریم.»

چگونه حرف بزنیم

راه حل هایی برای جذب مردان

راه حل 2 برای جذب مردان

از همسر خود سوال بپرسید زیرا سوال پرسیدن سبب می شود که او بداند درباره چه موضوعی می خواهیم صحبت کنیم تا ساختار واضحی را برای آن در ذهن خود ترسیم کند.

روش اشتباه:«فکر می کنم باید راجع به رابطه مان باهات صحبت کنم.»

در این حالت همسرتان احساس خواهد کرد می خواهید از او بازجویی کنید و سپس او را محکوم کنید.

او می گوید:«چرا؟ مگه اتفاق خاصی افتاد»؟

روش درست:«فکر می کنم باید راجع به رابطه مون صحبت کنیم. 6 ماهه که نامزد شدیم. فکر می کنی نقاط قوت و ضعف رابطه ما چیه؟ دوست داری رابطه مون به چه سمتی ادامه پیدا کنه؟»

نحوه حرف زدن خانم ها

 جذب مردان از طریق نحوه بیان و گفتار

راه حل 3 برای جذب مردان

برای مطالبه خواسته هایتان دو پهلو صحبت نکنید و خواسته های خود را رک و صریح مطرح کنید . رک صحبت نکردن یکی از عادات بد زن ها در بیان احساسات و خواسته های خود است و دلیل این کار زن ها این است که نمی خواهند ریسک کنند و نظر خودشان را مستقیم بیان کنند.

اگر در بیان احساسات خود رک نباشیم همسرمان احساس خواهد کرد که بازیچه ماست و از این رفتار عصبانی می شوند زیرا با این روش احساس احمق بودن می کنند زیرا می پندارند زن ها آنها را ساده فرض می کنند و می توانند بازی شان دهند.بنابراین هنگام حرف زدن با همسرتان خواسته هایتان را رک بیان کنید تا آن ها هدف مکالمه شما را دریابند و در کنارتان احساس امنیت کنند. 


برچسب: چگونه با حرف زدن درست مردان را جذب کنیم؟،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۷:۴۷ توسط:استادگپ موضوع: نظرات (0)

اس ام اس عاشقانه جدید

 اس ام اس عاشقانه جدید

اثبات کردن عشق و علاقه تنها به خریدن کادو یا انجام کارهای شگفت انگیز خلاصه نمی شود چراکه گاهی با گفتن یک جمله می توان گرمای عشق را در دل هر عاشقی دوچندان کرد ،اس ام اس های جدید و جملات زیبا از دوست داشتن در پیام کوتاه برای عشقتان در این بخش از سرگرمی اس ام اس سایت لیس گپ در اختیارتان گذاشته ایم.

اس ام اس عاشقانه جدید
اس ام اس عاشقانه جدید

اس ام اس های عاشقانه و زیبا

مثل یک معجزه ای

علت ایمان منی

همه هان و بله هستند

شما جان منی ...

*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*

صندوقچه آرزوهایم را خواهم گشود تا نگویند از هیچ پُر است...!

نام تو، یاد تو ، عشق تو....

افتخاریست در دارایی دلم...

*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*

هیچ میدانی

که من در قلب خویش ،

نقشی از عشق تو

پنهان داشتم...!؟

*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*

کاش میدانستی

آنطور که میگویم

و آنطور که نشان میدهم نیست !

من بیشتر از آنچه میگویم و نشان میدهم

بیشتر از آنچه میدانی و میبینی

"دوستت دارم"

*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*

تلخ ترین حادثه ی قرن است

اینکه:

تنها کسی که میتواند حالت را خوب کند

علت حال بدت باشد...

*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*

می شود نشست رو به رویت

و ساعت ها به چشمانت خیره شد

می شود بارها و بارها تو را بوسید

و موهایت را بافت

می شود..

بدون هراس و دلهره از آینده

کنارت شب را روز و روز را شب کرد

وگرنه از شعر هیچ آبی گرم نمی شود!

*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*

همیشه نداشته هایمان را بیشتر دوست داریم

مثلا

همین دوستت دارم هایی که تو هیچ وقت نمی گویی به من

نمی دانی چقدر دوست شان دارم!

*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*

تمام چیزهایی که درباره تو

در سرم هست٬ده ها کتاب میشود..

اما تمام چیزی که در دلم هست٬فقط دو کلمه هست..

دوست دارم. .

*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*

تنها در خلوت اتاق ،

با هر چیزی می شود حرف زد

با میز ... با گل های شمعدانی

با هرچه که هست

اما من دیوانه ام ...!

میان این همه هست ،

با تو حرف میزنم که نیستی ...!!!

*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*

اینجا... بدون تو....

آخر هفته های من، "شنبه" ترین روز هفته است....

راستی حالِ آخرِ هفته های تو چطور است؟...

*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*

دنیا همین است

یک عمر دلخوش آدم هایی می شویم

که عشقشان از دور زیبا و

حرفهایشان از دور شنیدنی و

خودشان هم از دور نزدیک

حالا فقط کافیست

این آدم ها را کنار خودت ببینی !

روزی هزار بار می گویی

عشق ارزانی خودتان

روزهایم را پس بدهید ...

*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*

مثلاً بغلم کنی، کنارِ گوشم آهسته بگویی

بیخیالِ تقویم ها نازخاتونم...!

دامنِ گلدارت را که:بپوشی بهار می شود

مثلا سر روی شانه هایت بگذارم و با "ناز"

بگویم دوستت دارم بی نظیرک

*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*

"همیشه در دسترس" بودنت باعث میشه

که ارزش و شانت کاهش پیدا کنه

الماس باارزشه "چون که کمیابه" اگه مثلا

زیاد بود بود هیچ وقت به چشم یک سنگ

"ارزشمند ناب بهش نگاه نمی شد"

*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*

بیا "شلوغش کنیم" آن قدر شلوغ که دنیا

در هم بریزد بعد تو دست مرا بگیر

مرا ببر جایی دور، جایی که ایمان من به

تو ایمان تو به من ایمان ما به عشق اصلاً

گم نشود میان هفت رنگیِ روزگار

*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*

ﻓﺎﺻﻠﻪ ﺧﻂ ﻋﺎﺑﺮ ﭘﯿﺎﺩﻩ ﻧﺪﺍﺭﺩ ، ﺩﺳﺖ ﻣﺮﺍ
ﺑﮕﯿﺮ ﻭ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺭﺩ ﮐﻦ ، ﻗﺮﺍﺭ
ﺩﯾﺪﺍﺭ ﻣﺎ ﻫﺮ ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺐ ، ﺧﯿﺎﻟﺖ ﮐﻪ ﻧﻤﯽ
ﮔﺬﺍﺭﺩ ﺑﺨﻮﺍﺑﻢ

*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*

ﺍﺯ ﺳﺎﻋﺖ ﻣﺘﻨﻔﺮﻡ !
ﺍﯾﻦ ﺍﺧﺘﺮﺍﻉ ﻏﺮﯾﺐ ﺑﺸﺮ ﮐﻪ ﻣﺪﺍﻡ ،
ﺟﺎﯼ ﺧﺎﻟﯽ ﺣﻀﻮﺭﺕ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺭﺥ ﺩﻟﺘﻨﮕﯽ ﯾﺎﺩﻡ
ﻣﯽ ﮐﺸﺪ!!

*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*

ﺩﺭ ﺷﺐ ﺁﺳﺎﯾﺶ ﻣﺎﻩ ، ﮐﻨﺞ ﭘﺴﺘﻮﯼ ﺧﯿﺲ ﺍﺯ
ﻋﻄﺮ ﺷﺐ ﺑﻮﻫﺎ
ﭘﺸﺖ ﻧﻘﺎﺏ ﻏﺒﺎﺭ ﺁﻟﻮﺩ ﺧﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎ ، ﺗﺼﻮﯾﺮﯼ
ﺍﺯ ﺩﺭﻧﮓ ﺭﺍ ﻧﻘﺎﺷﯽ ﻣﯽ
ﮐﻨﯿﻢ

*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*

من آن ابرم که بارانش تو هستی / همان یوسف که کنعانش تو هستی
مسافر میشوم تا آخر عمر / در آن راهی که پایانش تو هستی . . .

*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*

با یاد تو زندگی کردن چه کم خرج است ، نه خواب میخواهد ، نه خوراک !

*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*

هزار گل تقدیم به آیینه ی شکسته ای که هزار بار لبخند شما را تکرار می کند

*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*

بیا ایــ دوســت بیا
در گم ترین خاطراتمان
در پستو های زیرین رویاهایمان
بهــ دنبال لحظه ای باشیم
لحظه ایــ ناب که در آن
من و تو ما باشیم....

*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*

دنیا مثل پاییزه ، هم قشنگه هم غم انگیزه
قشنگیش به خاطر توست ، غم انگیزیش به خاطر دوری از توست

*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*

تو را انگار یک جا دیده بودم
میان خواب و رویا دیده بودم
نگاهت همچو شبنم آشنا بود
گمانم بین گلها دیده بودم

*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*،*

تو دنیایی که جای آرزوهاست
کسی جز تو منو عاشق نمی خواست
بیا تا تکیه گاه من تو باشی
دلم مثل خودت تنهای تنهاست


برچسب: اس ام اس عاشقانه جدید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۱۹:۱۶ توسط:استادگپ موضوع: نظرات (0)

جملات تصویری ماندگار و پر معنی از بزرگان

 سخنان بزرگان
جملات تصویری ماندگار و پر معنی از بزرگان (9)

جملات تصویری ماندگار و پر معنی از بزرگان

جملات تصویری ماندگار از سخنان بزرگان را چت روم ,ناز چت,نازچت بخوانید.

 

سخنان زیبا و ماندگار از بزرگان تاریخ

جملات تصویری ماندگار و پر معنی از بزرگان (9)

سخنان زیبا و ماندگار از بزرگان تاریخ

جملات تصویری ماندگار و پر معنی از بزرگان (9)

سخنان زیبا و ماندگار از بزرگان تاریخ

 

جملات تصویری ماندگار و پر معنی از بزرگان (9)

 

 

جملات تصویری ماندگار و پر معنی از بزرگان (9)

 


برچسب: جملات تصویری ماندگار و پر معنی از بزرگان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۳۴:۰۵ توسط:استادگپ موضوع: نظرات (0)

گل مخصوص مادر متولد هر ماه سال

گل مخصوص مادر متولد هر ماه سال

مادران متولد فروردین :

مادران متولد این ماه شجاع، پر حرارت، خونگرم و کنجکاو هستند و هیچ وقت انرژی درونیشان فروکش نمی کند ؛ گل های تیغ دار مثل رز یا لاله قرمز برای مادران فروردین مناسب هستند.
فروردین ماهی ها احساسات خود را راحت نشان می دهند و مطمئن باشید چشم های او به محض دیدن گل های زیبای شما از خوشحالی برق خواهد زد.

 

مادران متولد اردیبهشت :

مادران متولد اردیبهشت به اجسام زیبا و آرامش بخش علاقمند هستند ؛ این خانم ها اغلب سرسخت و گاهی حتی یکدنده هستند ولی در عین حال قلبی نرم و مهربان دارند.
گل نیلوفر بدلیل ظاهر زیبا و بوی مطبوعی که دارد احساسات رومانتیک انسان را بر می انگیزد و در نتیجه گزینه بسیار خوبی برای این یک مادر اردیبهشتی است.

 

مادران متولد خرداد :

مادران متولد خرداد دوست دارند به فرزندانشان راه و رسم زندگی را بیاموزند و به آنها یاد بدهند از آنچه که دارند لذت ببرند ؛ آنها شخصیتی شاد و پرتکاپو دارند و از قدرت تخیل زیادی برخوردارند.
گل های آفتابگردانی که در گلدانی رنگارنگ و زیبا قرار داده شده اند با شخصیت خلاق این خانم ها هماهنگ است ؛ همین طور رزهای صورتی ، نارنجی ، زرد و سفید در کنار هم گزینه ای مناسب هستند.

 

مادران متولد تیر :

خانواده اولویت اول این خانم های حساس و مهربان است ؛ مادران متولد تیرماه بسیار دلسوز و خوش قلب هستند و از دیدن گل هایی مثل زنبق سفید خوشحال می شوند.
گل ها به او نشان می دهند که چقدر قدردان زحمات و روح بزرگ او هستید ؛ می توانید از گل های سوسن هم به عنوان نماد احترام استفاده کنید تا بداند چقدر شخصیتش را دوست دارید.

 

مادران متولد مرداد :

مادران متولد مرداد جذاب ، با اعتماد به نفس ، منظم و سخاوتمند هستند و همه اطرافیان از قدرت و جسارت آنها تعجب میکنند و از خود میپرسند چگونه ممکن است که شخصی در مدتی کوتاه به چنین موفقیت هایی در کار و زندگی شخصی اش دست پیدا کند.
گلی را انتخاب کنید که نمایانگر سخاوت و شخصیت بزرگ او باشد ، همه گل های زیبا او را خوشحال میکند به شرط اینکه به شکل یک دسته گل شیک تزئین شده و برازنده شخصی چون او باشد.

 

مادران متولد شهریور :

این خانم ها مادرانی منظم و وظیفه شناس هستند ؛ آنها به فرزندانشان یاد می دهند که چگونه در کارهای خود دقیق باشند و بهترین کیفیت را ارائه دهند.
مادران متولد شهریور افرادی ایده آل گرا هستند که همیشه در کنار فرزندانشان هستند و به آنها کمک می کنند ؛ گل مروارید یا آفتابگردان هدیه ای مناسب برای آنها است.

 

مادران متولد مهر :

این مادرها همیشه بچه هایشان را لوس می کنند ، آنها احساساتی، مهربان ، با هوش و دوست داشتنی هستند.
بامبو بهترین گلی هست که می توانید برای این مادران هدیه بیاورید ؛ از آن جایی که آنها تحت تاثیر سیاره ونوس هستند مجموعه ای از گل های لاله هم خوشحالشان خواهد کرد.

 

مادران متولد آبان :

این مادران بهترین دوست ، معلم و محافظ فرزنداشان هستند ؛ این زنان با اراده همیشه به فرزنداشان در راه رسیدن به اهداف بزرگ کمک می کنند.
خیلی از آنها در زندگی بچه هایشان نقش رهبر را به عهده دارند ؛ گل هایی گه گلبرگ های قرمز دارند ، گل های سفید و گل های بزرگ آنها را خوشحال تر خواهد کرد.

 

مادران متولد آذر :

این خانم ها روشنفکر هستند و ذهنی باز و روحی مستقل دارند ؛ همیشه محیط خانه را شاد و پرانرژی می کنند و دوست دارند فرزندانشان را به سفر و گردش ببرند.
برای آنها گل میخک ببرید چون این گل ها نشان دهنده عشق و علاقه هستند ؛ میخک ها در رنگ های مختلف وجود دارند ، رنگی را انتخاب کنید که برای مادرتان جذاب تر است.

 

مادران متولد دی :

این مادران ظریف و حساس هستند و وظیفه مادری خود را کاملاً جدی می گیرند و آن را جزو اولین اولویت های زندگی خود قرار می دهند.
از ذهن خلاق و طنز بالایی برخوردارند و سعی می کنند شادی و نشاط را در محیط خانه حاکم کنند ؛ گل های ارکیده به دلیل زیبایی خاص و دوامی که دارند هدیه مناسبی برای مادران متولد دی ماه هستند.

 

مادران متولد بهمن :

این خانم ها مهربان و در عین حال منظم و مرتب هستند و مسائل و مشکلات را به راحتی با فرزاندشان مطرح می کنند ؛ آنها در برقراری ارتباط با دیگران موفق هستند و هنگام بحث و جدل احساساتی نمیشوند.
مادران متولد بهمن می توانند دوستی وفادار و همیشگی باشند ؛ گل های بنفشه نماد وفاداری هستند و آنها را بی نهایت خوشحال می کنند ، همین طورگلِ رز یا گل فراموشم نکن میتواند هدیه خوبی برای آنها باشد.

استاد گپ.استاد.چت.استادچت.استاد گپ.استاد چت 

مادران متولد اسفند :

داشتن مادر متولد اسفند یعنی آزادی فکر و بیان در محیط خانه ؛ او به رویاهای شما گوش میدهد و به شما اطمینان می دهد که آرزوهایتان به حقیقت خواهد پیوست.
دسته گل های بزرگ او را چندان خوشحال نمی کند و در عوض ترجیح می دهد یک شاخه گل زیبا هدیه بگیرد ؛ غنچه رز سفید یا زنبق زرد او را بی نهایت خوشحال خواهد کرد.


برچسب: گل مخصوص مادر متولد هر ماه سال،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۲۲:۴۸ توسط:استادگپ موضوع: نظرات (0)