استاد چت چت رومی برای همه استاد گپ|استاد چت|استادگپ|استادچت|لیس گپ|عشق گپ استاد گپ|استاد چت|استادگپ|استادچت|لیس گپ|عشق گپ .

استاد گپ|استاد چت|استادگپ|استادچت|لیس گپ|عشق گپ

نشانه‌های عشق واقعی در یک رابطه عاطفی

عشق، عاشق شدن، عاشقی کردن، معشوقه بودن و ... این‌ها شاید تعاریف کوچکی از یک احساس ناب و دوست داشتی و مقدس باشد.

به گزارش خبرنگار حوزه ازدواج و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ عشق، عاشق شدن، عاشقی کردن، معشوقه بودن، دل دادن و دوست داشتن فردی که حتی حاضرید جانتان را به خاطر او از دست بدهید.

این‌ها شاید تعاریف کوچکی از یک احساس ناب و دوست داشتی و مقدس است که به سراغ آدمی می‌آید و می‌تواند انواع و اقسام و جنبه‌های گوناگونی داشته باشد، اشتباه نکنید منظور ما از جنبه‌های مختلف عشق به خدا، عشق مادر به فرزند، عشق به جنس مخالف، عشق به خانواده و غیره است، اما مبحثی که باشگاه خبرنگاران جوان قصد دارد در این مطلب به آن بپردازد معرفی عشق و نشانه‌های آن در یک رابطه عاطفی است، پس پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را عاشقانه دنبال کنید!

همه چیز درباره عبارتی که لقب پرتکرارترین مطلب جستجو شده در گوگل را گرفت! / نشانه‌های عشق واقعی در یک رابطه عاطفی

عشق چیست؟

عشق حسی است که به معنای دوست داشتن فرد یا چیزی است.

همچنین احساسی عمیق، علاقه‌ای لطیف یا جاذبه‌ای شدید است که محدودیتی در موجودات و مفاهیم ندارد، اما محدودیت در فکر و عملکرد دارد و می‌تواند در حوزه‌هایی غیرقابل تصور ظهور کند.

گاهی عشق بیش از اندازه می‌تواند شکلی تند و سخت و غیرعادی به خود بگیرد که گاه زیان‌آور و خطرناک است و گاه موجب احساس شادی و خوشبختی می‌شود.


این مطلب را از دست ندهید: هشدار‌هایی پیرامون روابط احساسی در محل کار


جمعی از محققان انسان‌شناس و نژادشناس آمریکایی طول مدت عشق را سه سال قلم داد کردند و معتقدند این حس نهایتاً سه سال دوام دارد. طول مدت عشق دیوانه وار نیز فقط ۷ ماه است و بعد از شدت آن کاسته می‌شود.

تحقیقات بیان می‌کنند افراد در دراز مدت کمتر پیش می‌آید که تا آخر عمر در کنار هم بمانند.

اما در کل عشق باور و احساسی عمیق و لطیفی است که با حس صلح‌دوستی و انسانیت در تطابق است.

عشق نوعی احساس عمیق و عاطفه در مورد دیگران یا جذابیت بی‌انتها برای دیگران است.

در واقع عشق را می‌توان یک احساس ژرف و غیرقابل توصیف انسانی دانست که فرد آن را در یک رابطه دوطرفه با دیگری تقسیم می‌کند، در واقع عشق نمای خارجی ندارد، بلکه یک احساس عمیق دوستی است.

با این وجود کلمه «عشق» در شرایط مختلف معانی مختلفی را بازگو می‌کند: علاوه بر عشق رمانتیک که آمیخته‌ای از احساسات و میل جنسی است، انواع دیگر عشق مانند عشق عرفانی و عشق افلاطونی، عشق مذهبی، عشق به خانواده را نیز می‌توان متصور شد، در واقع این کلمه را می‌توان در مورد علاقه به هر چیز دوست داشتنی و فرح بخش، مانند فعالیت‌های مختلف و انواع غذا به کار برد.


بیشتر بدانید: همه چیز درباره هوش عاطفی‌ یا هیجانی (EQ) + کاربرد EQ در بهبود روابط زناشویی


همه چیز درباره عبارتی که لقب پرتکرارترین مطلب جستجو شده در گوگل را گرفت! / نشانه‌های عشق واقعی در یک رابطه عاطفی

جالب است بدانید؛ جملهٔ «عشق چیست؟» به زبان انگلیسی، "What is love"، در سال ۲۰۱۲ میلادی، پرتکرارترین عبارت جستجو شده به این زبان در جستجوگر گوگل بوده‌است.

معرفی نشانه‌های عشق واقعی در یک رابطه عاطفی

هر رابطه از چیز‌های زیادی مانند دوستی، جاذبه‌ جنسی، سازگاری فکری و البته عشق تشکیل شده است. عشق، آن چیزی است که رابطه را قوی و منسجم می‌کند. برخی از ما گاهی نشانه‌های عاشق شدن را در خود حس می‌کنیم.


این مطلب را از دست ندهید: با این فرمول معجزه آسا سکوت یخچالی زندگیتان را بشکنید


اما معنی عشق چیست و ویژگی‌های عشق واقعی کدام‌اند؟ از کجا باید بفهمیم که واقعا عاشق شده‌ایم یا نه؟

۱. عشق در نگاه اول درست نیست

در واقع عبارت «عشق در نگاه اول» چندان درست نیست، زیرا عشق چیزی نیست که فورا آن را حس کنیم.

پس آن جاذبه‌ قوی‌ای که مانند آهنربایی شما را به سمت فردی که تازه دیده‌اید می‌کشاند، چیست؟

این حس، شیفتگی و تعامل جنسی است. مادر طبیعت دُز بالایی از شیفتگی را در درون ما قرار داده است تا در ابتدا جذب یکدیگر شویم.


این مطلب را از دست ندهید: 17 ترفند ساده برای گرم کردن رابطه زناشویی تان


درست است که عشق شامل تعامل جنسی نیز می‌شود، اما با آن تفاوت دارد، زیرا عشق احساسی است که با گذشت زمان ایجاد می‌شود.

شهوت در یک لحظه به‌وجود می‌آید، اما عشق با گذشت زمان و وقتی ظاهر و باطن فرد مقابل را بهتر شناختید، تکامل می‌یابد.

۲. رابطه‌ بدون عشق رابطه‌ای تمام و کمال نیست

ممکن است که از نظر جنسی به‌ شدت جذب شریک زندگی‌تان شده باشید، اما شیفتگی شما به این معنا نیست که عاشق او هستید. اگر میان شما و شریک زندگی‌تان احساسات عاشقانه‌ای شکل نگرفته باشد، وقتی آتش جاذبه‌های جنسی خاموش شود، از او خسته می‌شوید.

۳. عشق برای کامل شدن به زمان نیاز دارد

رابطه‌ عاشقانه یک‌روزه ایجاد نمی‌شود. رشته‌های عشق با گذشت زمان به هم بافته می‌شوند و پیوندی قوی را شکل می‌دهند. عشق زمانی ریشه می‌گیرد که شما و شریک زندگی‌تان افکار، ترس‌ها، رؤیا‌ها و امید‌های مشترکی داشته باشید.


بیشتر بدانید: چرا عاشق می‌شویم؟


پس به این فرآیند اعتماد کنید و برای رسیدن به عشق عجله نکنید. عاشق شدن زمان‌بندی خودش را دارد و شما باید به آن احترام بگذارید و عجول نباشید.

همه چیز درباره عبارتی که لقب پرتکرارترین مطلب جستجو شده در گوگل را گرفت! / نشانه‌های عشق واقعی در یک رابطه عاطفی

۴. آیا فقط یک عشق واقعی وجود دارد؟

گاهی درباره‌ «تنها عشق زندگی» صحبت می‌کنیم، اما ما انسان‌ها طوری آفریده شده‌ایم که می‌توانیم بار‌ها عاشق شویم. اگر این ویژگی را نداشتیم هرگز نمی‌توانستیم پس از شکست عشقی دوران دبیرستان یا از دست دادن شریک زندگی‌مان پس از جدایی یا مرگ، دوباره خود را بازیابیم.

۵. عشق سخاوتمند است

در رابطه‌ عاشقانه‌ واقعی، بدون هیچ چشم‌داشتی به طرف مقابل خوبی می‌کنیم و هرگز حساب این را که چه کسی چه کاری برای دیگری انجام داده، نگه نمی‌داریم. شاد کردن شریک زندگی‌مان موجب می‌شود که خودمان نیز شاد شویم.

۶. همان احساس شریک زندگی‌مان را داریم

وقتی می‌بینیم شریک زندگی‌مان شاد است، ما نیز احساس شادی می‌کنیم. وقتی می‌بینیم او ناراحت یا افسرده است، ما هم حس خوبی نداریم و ناراحت هستیم. عشق موجب می‌شود که با حالت روحی و احساسی طرف مقابل، حس همدلی داشته باشیم.

۷. عشق به‌معنی سازش است

وقتی عاشق کسی هستیم، مشتاقانه سازش می‌کنیم تا نیاز‌ها یا خواسته‌های او را برآورده کنیم؛ اما برای این کار نیاز‌ها و خواسته‌های خودمان را قربانی نمی‌کنیم و طرف مقابل نیز نباید از ما انتظار داشته باشد که برای منفعت شخصی او، احساسات و نیاز‌های خودمان را قربانی کنیم، زیرا چنین رابطه‌ای عشق نیست، بلکه کنترل و سوءِاستفاده است.

۸. با احترام و مهربانی رفتار می‌کنیم

وقتی عاشق هستیم با یکدیگر با احترام و مهربانی رفتار می‌کنیم. هرگز به‌طور عمدی شریک زندگی خود را نمی‌رنجانیم یا به او بی‌احترامی نمی‌کنیم. وقتی در غیاب او درموردش صحبت می‌کنیم، طوری با گرمی از او می‌گوییم که شنوندگان می‌توانند عشق را در واژه‌های ما حس کنند. هرگز پشت سر شریک زندگی‌مان از او انتقاد نمی‌کنیم.

۹. به اصول اخلاقی و وجدانی پایبندیم

عشق ما به فرد دیگر موجب می‌شود که هم نسبت‌به او و هم در جامعه به اصول اخلاقی و وجدانی پایبند باشیم.


این مطلب را از دست ندهید: رمز و رازهای یک ازدواج موفق


حضور او در زندگی ما موجب می‌شود که سعی کنیم فرد بهتری باشیم تا او همچنان ما را تحسین کند.

۱۰. نگهبان تنهایی و خلوت یکدیگر هستیم

اگر عاشق باشیم، هرگز احساس تنهایی نمی‌کنیم، حتی وقتی که تنها هستیم. فکر کردن به فرد دیگر موجب می‌شود حس کنیم فرشته‌ نگهبانی داریم که همیشه همراه ماست.

۱۱. پیروزی‌های او موجب خوشحالی ما می‌شود، نه حسادت

وقتی شریک زندگی ما پس از تلاش فراوان در کاری موفق می‌شود، سرشار از حس شادی می‌شویم، طوری که گویی خودمان هم پیروز شده‌ایم.


این مطلب را از دست ندهید: ۹ ترفند طلایی برای عمیق کردن عشق بین زوج‌های جوان


هیچ حس حسادت یا رقابتی وجود ندارد و فقط شادی و لذت خالصی است که با موفقیت شریک زندگی‌مان به ما دست داده است.

۱۲. او همیشه در ذهن ماست

حتی وقتی برای کار، سفر یا مسائل دیگر برای مدتی از او جدا می‌شویم، فکرمان ناخواسته به سمت او منحرف می‌شود و با خود فکر می‌کنیم که او الان چه کاری انجام می‌دهد.

۱۳. صمیمیت جنسی عمیق‌تر می‌شود

عشق موجب می‌شود که رابطه‌ جنسی مقدس شود. عشق ورزیدن ما دیگر با روز‌های اول تفاوت دارد و اکنون عمیق و مقدس شده، معنی عشق میان ما به یک پیوند واقعی جسمی و ذهنی تبدیل شده است.

همه چیز درباره عبارتی که لقب پرتکرارترین مطلب جستجو شده در گوگل را گرفت! / نشانه‌های عشق واقعی در یک رابطه عاطفی

۱۴. احساس امنیت می‌کنیم

حضور عشق در رابطه موجب می‌شود که احساس امنیت داشته باشیم، طوری که انگار فرد مقابل پناهگاه امنی است که نزد او برمی‌گردیم و وقتی با او هستیم، احساس امنیت و ثبات می‌کنیم.

۱۵. حس می‌کنیم که دیده و شنیده می‌شویم

شریک زندگی ما، ما را آن‌طور که هستیم می‌بیند و همچنان عاشق ماست. ما می‌توانیم تمام جنبه‌های خود (چه مثبت و چه منفی) را به او نشان بدهیم و عشق بی‌قید‌وشرط او را دریافت کنیم و معنی عشق را لمس کنیم.


هشدار: شبکه های اجتماعی جایی برای عاشق شدن نیست!


او ما را به‌خوبی می‌شناسد و می‌داند که ذاتا چگونه انسانی هستیم. عشق به ما اجازه می‌دهد که خود واقعی‌مان را به طرف مقابل نشان بدهیم و در مقابل احساس آرامش دریافت کنیم.

۱۶. عشق به ما امکان می‌دهد که بدون ترس با یکدیگر دعوا کنیم

به‌خاطر حس امنیتی که در رابطه‌ عاشقانه‌مان داریم، می‌دانیم که می‌توانیم با یکدیگر بحث و جدل کنیم و این بحث‌ها موجب جدایی ما نمی‌شود. گاهی با یکدیگر مخالفت می‌کنیم، اما حس ناراحتی و رنجش را برای مدتی طولانی حفظ نمی‌کنیم، چون نمی‌خواهیم نسبت‌به شریک زندگی‌مان حس بدی داشته باشیم.

انتهای پیام/


برچسب: نشانه‌های عشق واقعی در یک رابطه عاطفی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۰۴:۳۲ توسط:استادگپ موضوع: نظرات (0)

13 علامت علمی که ثابت می کند عاشق شده اید

13 علامت علمی که ثابت می کند عاشق شده اید!

کسانی که عمیقا عاشق باشند معمولا تجربه حسادت نسبت به معشوق خود را دارند ولی رشته های عاطفی قوی ای هم بینشان وجود دارد: اشتیاق به انحصارطلبی و حسادت شدید وقتی معشوق شما مظنون به خیانت است، طبیعی است.به نظر می رسد این انحصار طلبی تکامل یافته تا فرد عاشق شریک زندگی خود را وادار به رد کردن دیگران نماید.
 

تغییر و تحولات مغز " عاشق " منحصر به فرد و دوره ای تعریف شده است که کاملا در مغز مشخص و قابل پی گیری است.13 نشانه برای این که نشان دهد عاشق شده اید وجود دارد.

نمی توانید آن دختر یا پسر را از سرتان بیرون کنید؟ 

زمانی که باید مشغول کار باشید درباره او خیالبافی می کنید؟ 

آینده خود را با هم تصور می کنید؟

این افکار گیج کننده ممکن است نشان عشق باشد.

در حقیقت دانشمندان این علایم را به " عاشق شدن " ربط می دهند.

محققان دریافته اند که یک مغز عاشق بسیار متفاوت از تجربه شهوت صرف است و شباهتی هم به مغز یک فرد متاهل، ندارد. مطالعات انجام شده توسط هلن فیشر Helen Fisher، انسان شناس دانشگاه راتگرز و یکی از کارشناسان برجسته بیولوژی عشق نشان داده است که تغییر و تحولات مغز " عاشق " منحصر به فرد و دوره ای تعریف شده است که کاملا در مغز مشخص و قابل پی گیری است.13 نشانه برای این که نشان دهد عاشق شده اید وجود دارد:

1. معشوق من فرد خاصی است 

وقتی عاشق می شوید، شروع به این فکر می کنید که معشوق شما بی همتا و منحصر به فرد است. این باور است که شما را در عشق به دیگران(به غیر از معشوق تان) ناتوان می کند. فیشر و همکارانش معتقدند که این واکنش نتیجه بالا رفتن سطح دوپامین مرکزی (یک ماده شیمیایی که باعث توجه و تمرکز می شود)در مغز شماست.

2. معشوق من عالی است 

افرادی که واقعا عاشقند تمایل به تمرکز روی خصوصیات مثبت معشوق خود دارند، در حالیکه از صفات منفی معشوق خود چشم پوشی می کنند.آنها همچنین حتی روی وقایع بی اهمیت و موضوعاتی که معشوقشان را به یادشان می آورد تمرکز می کنند، آنها درباره این لحظات و یادگاری های با ارزش خیالبافی می کنند.این توجهات هم ناشی از بالا رفتن سطح دوپامین مرکزی همزمان با بالا رفتن سطح نوراپی نفرین Norepinephrine مرکزی است (یک ماده شیمیایی افزایش دهنده حافظه به دلیل یک محرک جدید)

3. حالم خراب است 

عاشق شدن اغلب منجر به بی ثباتی عاطفی و فیزیولوژیکی(بدنی)می شود. شما بین نشاط، شادی و سرخوشی، افزایش انرژی، بی خوابی، از دست دادن اشتها، بی ثباتی، تپش قلب، نفس نفس زدن، همچنین اضطراب، هراس و احساس نا امیدی گیر افتادید، زمانی که با کوچکترین شکست رنجیده خاطر می شوید. این نوسانات خلقی شبیهه رفتار معتادان است. و در واقع وقتی افراد عاشق می شوند دیدن عکس عشقشان دقیقا همان منطقه ای که یک معتاد موقع کشیدن مواد فعال می کند را به آتش می کشد. محققان عنوان می کنند که عاشق شدن شکلی از اعتیاد است.

4. سختی ها من و عشقم را به هم نزدیک تر می کند 

به خاطر شخص دیگری به سختی افتادن جاذبه عاشقانه را بیشتر می کند.دوپامین مرکزی احتمالا مسئوول این واکنش است زیرا تحقیقات نشان می دهد زمانی که پاداش (رسیدن به معشوق)به تاخیر می افتد تولید سلول های عصبی تولید کننده دوپامین در منطقه مرکزی مغز افزایش می یابد.

5. من در افکار او غرق شده ام 

به گفته فیشر : افراد عاشق به طور متوسط بیش از 85 درصد ساعات بیداری خود را غرق در افکار " معشوقشان " هستند. تفکر فرو رونده (به زور داخل شونده)، عنوان این شکل از رفتار وسواسی است، ممکن است این اتفاق نتیجه کاهش سطح سروتونین مرکزی در مغز باشد، حالتی که با رفتار وسواسی در ارتباط است.

6. ای کاش می توانستیم همیشه با هم باشیم

افراد عاشق به طور معمول علایم وابستگی احساسی در رابطه خود دارند از جمله مالکیت، حسادت، ترس از طرد شدن و اضطراب جدایی. به عنوان مثال فیشر و همکارانش تصاویر مغز افرادی که عشقشان که آن ها را ترک کرده یا کسانی که هنوز بعد از ترک شدن عاشق هستند را بررسی کردند. تصویر برداری MRI فعالیت در مناطق مختلف مغز شامل قشر کمربندی مغز cingulate gyrus نشان داد که نقش اصلی در ولع مصرف کوکائین را بازی میکند.  محققان در سال 2010 در مجله فیزیولوژی اعصاب نوشتند: " فعال سازی مناطق درگیر در اعتیاد به کوکائین ممکن است توضیح دهنده رفتارهای وسواسی در ارتباط با طرد شدن در عشق را نشان دهد."

7. امیدوارم که برای همیشه با هم بمانیم

آنها همچنین برای پیوند عاطفی با معشوق شان اشتیاق دارند، آن ها به دنبال راهی برای نزدیک تر شدن هستند و در مورد آینده با هم بودنشان خیال بافی می کنند.

یکی دیگر از کارشناسان عشق، لوسی براون Lucy Brown، عصب شناس کالج پزشکی آلبرت انیشتین در نیویورک می گوید این کشش ما نسبت به شخص دیگر مانند کشش ما نسبت به آب و سایر نیازهایمان برای زنده ماندن است.

" مطالعات MRI نشان می دهد سیستم عصبی این کشش در بیشتر افراد هنگامی که به چهره معشوقشان نگاه می کنند و در مورد عشق فکر میکنند، فعال می شود.

8. می خواهم هر کاری برایش انجام دهم 

افرادی که عاشق هستند احساس قوی یکدلی با معشوقشان دارند، احساس درد دیگری انگار که درد خودشان است و تمایل به فداکاری برای شخص دیگر دارند.

9. از این لباس خوشش میاد؟ 

یکی از نشانه های عاشق شدن تمایل به مرتب سازی مجدد اولویت ها و/یا تغییر لباس، خصوصیات شخصی، عادات یا ارزش هاست به طوری که بهتر به خواسته های معشوق خود شبیه می شوند.

با این حال، اگر خودتان باشید شانستان بیشتر است: در یکی دیگر از مطالعات فیشر که در سال 2013 در کنفرانس " انسان " ارائه شد، متوجه شده بود که افراد جذب شخصیت های متضاد خودشان می شوند، حداقل با کسی که از نظر شیمیایی مغزش متضاد آن ها باشد. برای مثال، تحقیقات او نشان داد افرادی که به اصطلاح شخصیت تستوسترون غالب دارند ( تحلیلی، رقابتی، عاطفی) اغلب به سمت اشخاصی که سطح استروژن و اکسی توسین بالایی دارند (این افراد تمایل به همدلی، پرورش ، اعتماد و اجتماعی بودن و به دنبال معنا و هویت " هستند)، کشیده می شوند.

10. آیا می توانیم منحصر به فرد باشیم؟

کسانی که عمیقا عاشق باشند معمولا تجربه حسادت نسبت به معشوق خود را دارند ولی رشته های عاطفی قوی ای هم بینشان وجود دارد: اشتیاق به انحصارطلبی و حسادت شدید وقتی معشوق شما مظنون به خیانت است، طبیعی است.به نظر می رسد این انحصار طلبی تکامل یافته تا فرد عاشق شریک زندگی خود را وادار به رد کردن دیگران نماید.  

11. رابطه جنسی مقدم نیست

با این که میل به پیوند جنسی در افراد عاشق اهمیت دارد، ولع رسیدن به پیوند عاطفی برایشان مقدم است. یک مطالعه نشان داد 64 درصد از افرادی که عاشقند ( به همان میزان برای هر دو جنس ) با بیانیه ، " رابطه جنسی مهم ترین بخش رابطه من با شریک زندگی است " مخالفت کردند. 

12. احساس می کنم از کنترل خارج شده ام 

فیشر و همکارانش دریافتند افرادی که گزارش می کنند " عاشق " هستند معمولا می گویند علاقه شان غیر ارادی و غیر قابل کنترل است.

در کتابش که سال 1979 با عنوان " Love and Limerence " منتشر شده ، روان شناس مرحوم دوروتی تنوو از 400 مرد و زن خواسته بود که به 200 سوال درباره عشق رمانتیکشان پاسخ دهند. بسیاری از شرکت کنندگان احساس درماندگی داشتند و عنوان کردند که وسواسی که در این رابطه دارند غیر منطقی و غیر ارادی است. به گفته فیشر ، یکی از شرکت کنندگان در اوایل دهه 50 زندگی اش که مدیر اجرایی کسب و کارش بوده در مورد مشکلات دفتر کارش نوشته بود، " نظریه من این است که این جاذبه ای که به امیلی دارم بیولوژیکی است مثل یک عمل غریزی است و تحت کنترل اراده یا منطق من نیست. ... این حس من را هدایت می کند. تمام سعیم را برای کنار آمدن با این حس انجام دادم تا نفوذش را کم کنم ، تغییرش دهم ( مثلا به سمت رابطه جنسی ) انکارش کنم ، از آن لذت ببرم ، و ، بله ، لعنتی ، تا او را وادار به واکنش کنم! با این که میدانم من و امیلی هیچ شانسی برای زندگی با هم نداریم ولی در موردش وسواس فکری گرفته ام، "

13. جرقه عشق از بین رفته است 

معمولا عاشق بودن تا ابد ادامه ندارد. این حس حالتی ناپایدار است که در بلند مدت تکامل پیدا می کند. ارتباط وابسته که دانشمندان تحت عنوان " وابستگی " می شناسند. محو شده و در رابطه حل می شود.اگر موانع فیزیکی یا اجتماعی از دیدار دو نفر به طور منظم جلوگیری کند –به عنوان مثال یک رابطه از راه دور – عشق نسبت به سایر شرایط دوام بیشتری دارد.

منبع: لیس گپ اس ام اس


برچسب: 13 علامت علمی که ثابت می کند عاشق شده اید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۴۸:۳۱ توسط:استادگپ موضوع: نظرات (0)

رام چت|رام گپ|رامین چت|رامبد چت|چت روم

چت روم,رام چت,چت,رام گپ,چت رام,رامین چت,چت رامین,رامبد چت,چت رامبد,رویا چت,چت رویا

 

برچسب: چت روم، رام چت، چت، رام گپ، چت رام، رامین چت، چت رامین، رامبد چت، چت رامبد، رویا چت، چت رویا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۲:۱۸ توسط:استادگپ موضوع: نظرات (0)

چت روم,رام چت,چت,رام گپ,چت رام,رامین چت,چت رامین,رامبد چت,چت رامبد,رویا چت,چت رویا,شلوغ چت,چت شلوغ,پرشین چت,گلشن چت,چت روم فارسی,ناز چت,فارس چت,رژین

چت چتچت روم,رام چت,چت,رام گپ,چت رام,رامین چت,چت رامین,رامبد چت,چت رامبد,رویا چت,چت رویا,شلوغ چت,چت شلوغ,پرشین چت,گلشن چت,چت روم فارسی,ناز چت,فارس چت,رژین روم,رام چت,چت,رام گپ,چت رام,رامین چت,چت رامین,رامبد چت,چت رامبد,رویا چت,چت رویا,شلوغ چت,چت شلوغ,پرشین چت,گلشن چت,چت روم فارسی,ناز چت,فارس چت,رژینروم,رام چت,چت,رام گپ,چت رام,رامین چت,چت رامین,رامبد چت,چت رامبد,رویا چت,چت رویا,شلوغ چت,چت شلوغ,پرشین چت,گلشن چت,چت روم فارسی,ناز چت,فارس چت,رژین


برچسب: چت روم، رام چت، چت، رام گپ، چت رام، رامین چت، چت رامین، رامبد چت، چت رامبد، رویا چت، چت رویا، شلوغ چت، چت شلوغ، پرشین چت، گلشن چت، چت روم فارسی، ناز چت، فارس چت، رژین،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۵:۵۹ توسط:استادگپ موضوع: نظرات (0)

پروفایل ازدواج | ۵۰ عکس نوشته عاشقانه برای روز عقد و عروسی

پروفایل ازدواج | ۵۰ عکس نوشته عاشقانه برای روز عقد و عروسی

روز عقد ، روز نامزدی ، روز عروسی یکی از شیرین ترین ، مهم ترین و زیبا ترین روزها در سرونوشت هر انسانی است ، ما اینجا برای این روز زیبا ۵۰ عکس نوشته و پروفایل ازدواج و عقد و نامزدی و عروسی با نوشته های بانمک و دعاهای زیبا برای عروس و داماد را گرد آوری کرده ایم و آن را به همراه هزاران آرزوی خوب برای خوشبختی همه شما تقدیم حضورتان میکنیم امیدوارم دوست داشته باشید.

عکس نوشته های زیبا برای روز عقد و عروسی 

۵۰ پروفایل روز عقد و عروسی و ازدواج

 

پروفایل ازدواج 

النکاح سنتی ، لذت یعنی با عشقت عقد کنی … الهی همه به عشقشون برسن . آمین … با ما همراه شوید تا عکس نوشته های زیبا در مورد روز زیبای عقد و عروسی و خواستگاری و خلاصه مراسمات ازدواج دو عاشق را با هم ببینیم .

 

پروفایل عقد (۱)

 

عکس پروفایل ازدواج برای عروس

روز عقدمون بهترین آهنگ صدای بله گفت توعه و بهترین روز روز رسیدن به توعه ….

 

پروفایل عقد (۲)

 

عکس پروفایل ازدواج برای داماد 

محضر ببری و سند عشقتونو به نام هم بزنین دل تو دلت نباشه واسه بله گفتنش

 

پروفایل عقد (۳)

 

پروفایل دعا برای ازدواج جوانان

خدایا کاری کن همه اوناییی که دلشون برا هم میتپه حسرت داشتن همدیگه رو نخورن و به هم برسن.

 

عکس پروفایل ازدواج (۱)

 

پروفایل ازدواجی

الهی قسمت بشه قشنگ ترین امضاتونو واسه هم بزنین ، الهی آمین .

 

عکس پروفایل ازدواج (۲)

 

عکس نوشته ازدواج 

آرزویش کردم خیلی اتفاقی برآورده شد ، شما هم آنچه در دل دارید را از تمام دل خود آرزو کنید.

 

عکس پروفایل ازدواج (۳)

 

عکس نوشته ازدواج عاشقانه 

بحق فاطمه (س) و علی (ع) الهی تا سال بعد این شب همه عاشقا پیوند بخورن به معشوق خودشون ، حسرت عشقشون نمونه تو دلشون .

 

عکس نوشته روز عروسی (۱)

 

عکس نوشته ازدواج رفیق ، پروفایل حلقه و دست

انشاالله نشون اون پسری بشی که عشقه دلته خواستگاری بیاد و مال اون بشی و باهاش زندگیتو شروع کنی…

 

عکس نوشته روز عروسی (۲)

 

عکس نوشته ازدواج با عشق

بحق امم رضا اهلی تا سال بعد دستتون تو دست اونی باشه که همه زندگی شماس ، ایشالله به آرزوتون برسید.

 

عکس نوشته روز عروسی (۳)

 

عکس نوشته در مورد ازدواج 

با پسری باش که به جای اینکه تو رو ببره خونه خالی لباس عروس بپوشونه ببره سر سفره عقد بگه بله رو بگو عاقد منتظره !

 

عکس نوشته روز عروسی (۴)

 

پروفایل عقد

الهی استرس بله گفتن سرسفره عقد قسمت همتون بشه البته با اونیکه دوسش دارید.

 

عکس نوشته روز عروسی (۵)

 

عکس پروفایل عقد

از زیر قرآن رد بشی چشای خودتو و پدرت پر بشه ، برات دعای خیر بخونه ،

قراره عروس اون مردی بشه که آرزوشو داشتی از اون شب قراره باهاش زندگیتو شروع کنی

 

عکس نوشته روز عروسی (۶)

 

پروفایل عقد محضر

روز عروسیمون تو آرایشگاه دل تو دلم نبود میخواستم بیاد بغلش کنم

 

عکس نوشته روز عروسی (۷)

 

پروفایل عقد عاشقانه 

محرم تن بودن ، با محرم دل شدن تفاوت دارد. ، محرم دل منی ، فقط امضامون مونده که ثبتش کنیم .

 

عکس نوشته روز عروسی (۸)

 

پروفایل عقد کردم

پسری که عاشقتون باشه هر چی از پدرتون جواب رد هم بشنوه انقد میره و ومیاد تا سفره عقد کنارت بشینه

 

عکس نوشته روز عروسی (۹)

 

پروفایل ازدواج عاشقانه 

یا امام رضا ممنون که منو به عشقم رسوندی

 

عکس نوشته روز عروسی (۱۰)

 

پروفایل روز عقدمون

انقد خسته ام که فکر کنم روز عروسی به داماد پی ام بدم : میشه نریم ؟ من خوابم میاد .

 

عکس نوشته روز عروسی (۱۱)

 

پروفایل روز عقدمون مبارک

مثال یکی بیاد زندگیمون انقد خوب باشه که به همه اونایی که نموندن بگیم مرسی …

 

عکس نوشته روز عروسی (۱۲)

 

پروفایل روز عقدمه

بیاین دعا کینم … همه خیلی زود به عشقشون برسن و زندگیشون رو شروع کنن.

 

عکس نوشته روز عقد (۱)

 

پروفایل روز عقدمون نزدیکه

الهی یلدا ی سال بعد شب عروسیتون باشه و تو خونه خودتون کنار عشقتون هندونه قاچ کنین … الهی آمین

 

عکس نوشته روز عقد (۲)

 

پروفایل روز عقدمونه

سلامتی دختری که عاشق مرد غیرتیه ، نه مرد قیمتی

 

عکس نوشته روز عقد (۳)

 

پروفایل روز عقدم

از مادر شوهرم بابت خوش سلیقه بودنش تشکر میکنم ،

مرسی که منو لایق خوشبخت کردن پسرت دونستی

 

عکس نوشته روز عقد (۴)

 

عکس نوشته روز عقد 

خدایا بحق فاطمه( سلام الله علیها)

هر دختر دم بختی به عشق تو دلش برسون .

 

عکس نوشته روز عقد (۵)

 

عکس نوشته روز عقدم

شب خواستگاریمونه برامون دعا کنید.

 

عکس نوشته روز عقد (۶)

 

عکس نوشته روز عقدمون

بیاین دعا کنیم همه خیلی زود به عشقشون برسن و خوشبخت شن .

 

عکس نوشته روز عقد (۷)

 

عکس نوشته روز عقدمون مبارک

بحق خانوم فاطمه هر دختری به مردی که دوست داره برسه و خوشبخت بشه

 

عکس نوشته روز عقد (۸)

 

پروفایل روز ازدواج 

الهی قسمت شه یه روز تو محضر قشنگ ترین امضاتونو برای هم بزنید.

 

پروفایل ازدواج (۲)

 

عکس نوشته روز عقدمونه

من کافه مافه نمیام ، فقط محضر میام.

 

پروفایل ازدواج (۴)

 

عکس نوشته روز عقدمون نزدیکه

آیا وکیلم ؟ وقتی عاشق این سوالو بپرسه و تو دست تو دستش با تپش قلب بگی بله ، چه لحظه نابی

 

پروفایل ازدواج (۵)

 

عکس نوشته های روز عقد

چه تعهد شیرینی ، همیشه در کنار هم … عشقت تو قلبت باشه تا آخر

 

پروفایل ازدواج (۸)

 

عکس نوشته عاشقانه روز عقد، پروفایل حلقه عشق

تعهد به سند ازدواج نیست ، تعهد به حلقه ی توی انگشت نیست ، تعهد یه حسیه که توی قلب آماست ..

 

پروفایل ازدواج (۱۰)

 

پروفایل روز عروسی 

الهی برسین به عشق زندگیتون ، الهی بهترین امضای زندگیتونو کنار امضای عشقتون بزنید.

 

پروفایل ازدواج (۱۱)

 

پروفایل روز عروسیمون

با کلی ذوق و شوق به عشق دلت برسی … آمین

 

پروفایل عروسی (۲)

 

پروفایل روز عروسیم

الهی امشب ، هر کسی رو آرزو دارید هر کسی که دلتون میخواد سال بعد دستتون تو دست هم باشه

و حسرت نداشتن همون نخورین .

 

پروفایل عروسی (۳)

 

عکس پروفایل روز عروسی ، پروفایل حلقه ازدواج ست

خدایا یعنی اون روی میرسه که دست عشقم تو دستم باشه و زندگیمونو شروع کنیم ؟

 

پروفایل عروسی (۵)

 

پروفایل خوشحالی روز ازدواج

هیچ حسی مثل لحظه ای که پای عشقمونو امضا کردیمو حلقه تو دست هم انداخیت لذت بخش نیست …

 

پروفایل عروسی (۶)

 

پروفایل برای روز عروسی

نذر امشبم از خدا رسید به عشق تو دلمه ، خدایا به حق امشب هیچ عاشقی رو نا آمید نکن.

 

پروفایل عروسی (۷)

 

پروفایل چند روز دیگه عروسیمه ، پروفایل حلقه و گل

امیدوارم امشب امضای خدا پای همه آرزوهاتون باشه و به هر کی آرزوشو دارین برسین.

 

پروفایل عروسی (۸)

 

پروفایل عاشقانه روز عروسی 

الهی همه دخترا، خانوم اون خونه ای بشن که آرزوشو دارن . الهی آمین

 

پروفایل عروسی (۹)

 

عکس نوشته روز عروسی ، پروفایل حلقه عقد

خداوندا به حق این شب های عزیز همه اونایی که عاشقن به عشقشون برسون

 

پروفایل عروسی (۱۰)

 

عکس نوشته روز عروسیمون

الهی همتون برسین به هموننه که الان تو ذهنتونه

 

پروفایل عروسی (۱۱)

 

عکس نوشته روز عروسیم ، پروفایل حلقه ازدواج

ازدواج با اونی که هر دو عاشق هم هستین و خوش اخلاقین واسه هم خیلی بتهر از ازدواج با یه فرد اشتباه بخاطر پولشه

 

پروفایل عقد (۲)

 

پروفایل برای روز ازدواج 

مهریه شرعی من ، هزار و سیصد و فلان رقم بوسه از لب توست که همه را عندالمطالبه خواهم گرفت.

 

پروفایل عقد (۳)

 

عکس نوشته روز عروسی عشقم

الهی قسمت شه ، قسمت هم بشین .

 

پروفایل عقد (۴)

 

عکس نوشته برای روز عروسی

انشاالله همه برسن به اونی که آرزوی داشتنشو دارن ، الهی آمین .

 

پروفایل عقد (۶)

 

عکس نوشته درباره روز عروسی

انشاالله همه جوونا عاقبت به خیر بشن و حاجت روا

 

پروفایل عقد (۸)

 

پروفایل روز خواستگاری 

الهی همه دخترا خانوم خونه مردی که دوسش دارن بشن . آمین

 

پروفایل عقد (۹)

 

عکس پروفایل روز خواستگاری

عشق من سالگرد ازدواج و به هم رسیدنمون مبارک

 

پروفایل عقد (۱۰)

 

پروفایل حلقه 

عشق یه پسری نه لباش پروتزه ، نه عرق آرایش ، عشق یه پسر همون دختر مهربون و ساده و با نمکیه که تو سخت ترین شرایط همیشه پشت مردشه …

 

پروفایل عقد (۱۱)

 


برچسب: پروفایل ازدواج، ۵۰ عکس نوشته عاشقانه برای روز عقد و عروسی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۶:۱۹ توسط:استادگپ موضوع: نظرات (0)